Zestaw nieblaknących farb do malowania na szkle

Warto popracować nad przemianą

Zestaw nieblaknących farb do malowania na szkle

1 kwietnia 2020 Usługi 0

Kiedyś dostałam zlecenie na wykonanie dużego obrazu na szkle. Musiałam podejść do tego bardzo profesjonalnie, ponieważ było to moje pierwsze tak duże zlecenie. Bardzo się stresowałam a jednocześnie cieszyłam się, że ktoś tak bardzo wieży w mój talent.

Obraz malowany farbami na szkle

nieblaknące farby do szkłaObraz miał być naprawdę potężnych wymiarów, ponieważ pani, która go u mnie zamówiła chciała, aby był on ozdobą na stole. Akurat przy malowaniu na szkle nie ma z tym problemu, ponieważ warstwy można odpowiednio zabezpieczyć. Jednakże potrzebowałam bardzo dobre nieblaknące farby do szkła. Musiałam mieć pewność, że obraz za parę miesięcy nie straci swojego koloru i klienta będzie nie zadowolona z mojej pracy. Nie chciałam, żeby wieść ta poszła w przysłowiowy świat i narobiła mi złej opinii. Pojechałam do najlepszego sklepu dla plastyków w mojej okolicy i poprosiłam panią o najlepsze farby do szkła jakie posiadała aktualnie na stanie magazynowym. Zadowolona z zakupionych farb o szkła w domu od razu zabrałam się za malowanie, ponieważ byłam dogadana na konkretny termin. Malowałam na szkle bez przerwy przez kilka godzin i byłam tak pochłonięta, że zapomniałam nawet o jedzeniu. Dopiero moja mama przypomniała mi, że powinnam trochę odpocząć i dokończyć jutro. Posłuchałam jej i poszłam położyć się spać.

Namalowanie całego obrazu zajęło mi około półtorej tygodnia a bardzo obawiałam się, że nie dam sobie rady. Jednak wszystko wyszło to jak zaplanowałam, obraz był gotowy, zapakowany w folie ochronną i czekał na nową właścicielkę. Moja klientka byłą bardzo zadowolona wyglądem obrazu i powiedziała, że przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Zadowolona zapłaciła mi za wykonanie obrazu farbami na szkle i udała się z nim ostrożnie do domu. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.