Zegarek na prezent

Warto popracować nad przemianą

Zegarek na prezent

22 września 2017 Moda 0

Kiedy wielkimi krokami zbliżają się urodziny moich bliskich czuję się nieco zestresowany. Mam bowiem kłopoty z kupnem prezentu, mimo że swoich najbliższych znam jak własną kieszeń. Od dawien dawna uważam, że mają już wszystko i ciężko kupić im jakąś oryginalną rzecz. W przypadku mojej żony w tym roku było jednak inaczej, przez co do tej pory jestem z siebie niezmiernie zadowolony. I co ważniejsze – ona także.

Kupno szwajcarskiego zegarka na prezent

zegarki szwajcarskie damskieSporo czasu zajęło mi wymyślanie prezentu dla swojej żony. Za wszelką cenę nie chciałem jej jednak pytać co chciałaby dostać. Nie prosiłem nawet o żadne wskazówki, gdyż wiedziałem, że moja ukochana uwielbia niespodzianki, tym bardziej te urodzinowe. Dlatego też pewnego dnia po pracy wybrałem się do galerii handlowej, licząc na zwykły przypadek i odrobinę szczęścia. Jak się później okazało – moja metoda nie zawiodła. Przechadzając się po galerii ujrzałem bowiem butik, w którego wystawie znajdowały się zegarki szwajcarskie damskie. W pierwszym momencie miałem pewną blokadę, ponieważ przesąd głosi, że nie powinno się kupować bliskiej osobie zegarka. W następnej chwili stwierdziłem, że nie warto w to wierzyć i wszedłem do sklepu. Już po paru chwilach miałem upatrzony przepiękny szwajcarski zegarek dla żony. Nawet nie zastanawiałem się nad kolorem tarczy i paska. Czułem, że model, który wybrałem jest jakby stworzony dla mojej najdroższej. Nie zastanawiając się już dłużej, kupiłem zegarek.

Z niecierpliwością oczekiwałem dnia urodzin żony. Byłem bowiem ciekaw jak zareaguje na mój prezent. Jak się później okazało – nie było się czym martwić. Szwajcarski zegarek, który kupiłem niesamowicie przypadł jej do gustu. Co więcej, z radością nosi go po dziś dzień na nadgarstku, co mnie niezmiernie raduje.