Zamawianie ulotek reklamowych dla mojej firmy

Warto popracować nad przemianą

Zamawianie ulotek reklamowych dla mojej firmy

17 marca 2017 Reklama 0

 

Każda firma, która chce się liczyć na dużym rynku, chcąc nie chcąc musi wydać pieniądze na marketing swoich usług. Czasem będzie to droższe, a czasem tańsze – zależy to w dużej mierze od tego, w jakich ilościach zamawiamy dane produkty i usługi.

Ostatnio sam zamawiałem potrzebne mi ulotki reklamowe

ulotki reklamowe tanioPrawda jest taka, że cena na początku nie była dla mnie zbyt dobra. Stwierdziłem, że jeśli faktycznie mam aż tak dużo płacić za ulotki, to raczej ten biznes nie jest dla mnie. Mimo wszystko postanowiłem porozmawiać z dyrektorem zakładu – a nuż uda mu się wymyślić coś, co zadowoli nas obu. Rozmowę zaczął mówiąc wprost, że w tym mieście można kupować ulotki reklamowe tanio, znacznie taniej niż u niego. Jest tego świadomy. Była tu jedynie kwestia tego, że przy większych ilościach cena każdej sztuki spadała. Gdy zapytałem jak duże zniżki mogę dostać przy swoich zamówieniach, oniemiałem. Okazało się, że cena tych ulotek reklamowych będzie znacznie niższa! Do tego ulotki te były o wiele lepszej jakości, niż w konkurencyjnych drukarniach. Wiedziałem o tym, ponieważ osobiście sprawdzałem jakość oferowanych nam produktów. Byłem naprawdę zadowolony z wynegocjowanego kontraktu – teraz mogłem zająć się marketingiem mojej firmy dokładnie tak, jak powinno się to robić. Kupione tanio ulotki reklamowe bardzo pomogły mi w moim biznesie – odkąd zacząłem z nich korzystać moja sprzedaż wzrosła niemalże dwukrotnie! To była jedna z lepszych inwestycji mojego życia – nie żałuję żadnego grosza, którego wydałem na te ulotki.

Do dziś gdy którykolwiek z moich znajomych żali się, że jego biznes nie przynosi wystarczających zysków, radzę mu, by zainwestował więcej w marketing. Niewiele osób wie, jak wiele można dzięki temu zdziałać – sam też musiałem przekonać się na własnej skórze.