Zakup czarnego koronkowego body

Warto popracować nad przemianą

Zakup czarnego koronkowego body

9 stycznia 2021 Moda 0

Za kilka miesięcy miał się odbyć ślub mojej siostry. Jako świadkowa oraz najważniejsza druhna zajęłam się także organizacją jej wieczoru panieńskiego. Przygotowania rozpoczęłam od wynajęcia restauracji oraz oprawy muzycznej. Zaprosiłam także wszystkie jej przyjaciółki na to wielkie wydarzenie.

Sklep z czarnymi koronkowymi body

body koronkowe czarneWspólnie z jej przyjaciółkami zastanawiałyśmy się jaki prezent będzie najodpowiedniejszy dla przyszłej Panny Młodej. Po kilku rozmowach zdecydowałyśmy, że body koronkowe czarne będzie idealnym zwieńczeniem wieczoru panieńskiego. Udałyśmy się do sklepu z bielizną, aby wybrać dla niej najlepszy komplet. W sklepie miałyśmy naprawdę duży wybór produktów, dlatego też poprosiłyśmy miłą ekspedientkę o pomoc w wyborze. Po jakimś czasie zdecydowałyśmy się na zakup przepięknie wykonanej bielizny z koronki, która zawierała także elementy poliamidu. Bielizna perfekcyjnie podkreślała kształty, na co dodatkowo miały wpływ fiszbiny wszyte pod miseczkami oraz ozdobna, błyszcząca nitka regulująca ramiączka. Ponadto body było wyposażone w piękną kokardę znajdującą się pomiędzy obiema miseczkami oraz delikatne aplikacje osadzone na całej powierzchni bielizny. Całość prezentowała się niezwykle elegancko i luksusowo. Bielizna była idealnym prezentem dla mojej siostry, ponieważ była wykonana z wygodnego i przede wszystkim estetycznego materiału. Nasz podarunek bardzo spodobał się mojej siostrze, a body idealnie podkreślało jej sylwetkę i kobiece kształty. Cieszyłam się z tego, że taki elegancki prezent w postaci klasycznej bielizny był miło odebrany przez moją siostrę.

Prezent dla mojej siostry z okazji wieczoru panieńskiego okazał się bardzo trafiony. Była bardzo szczęśliwa z tego powodu, uznała także, że bielizna świetnie sprawdzi się w jej garderobie, a wykonanie oraz materiał, z którego była zrobiona idealnie podkreślał jej kobiece kształty.