Wynajęłam meble biurowe

Warto popracować nad przemianą

Wynajęłam meble biurowe

16 grudnia 2016 Usługi 0

Kiedy zakładałam własna biuro finansowe to nie spodziewałam się, że wielkim problemem mogą się okazać dla mnie meble biurowe. W końcu wiadomo, że założenie biznesu jest skomplikowane, trzeba zadbać o reklamę i najlepszą obsługę klientów i wiele innych rzeczy. A meble to taki drobiazg, który będzie tylko ostatnim elementem wyposażenia biura.

Meble biurowe na spotkanie z klientami

producent mebli biurowychMiałam oczywiście meble biurowe u siebie, jednak były to meble dla nas, czyli dla pracowników. Zazwyczaj klienci przychodzili w pojedynkę, góra po dwie osoby, więc spokojnie można było ich przyjąć przy biurku. Jednak raz trafiła mi się firma, na której bardzo mi zależało, bo była bardzo znana w swojej branży i wiązały się z nią wielkie inwestycje. Z pewnością współpraca z taką firmą będzie też bardzo prestiżowa dla mojej działalności. Nie spodziewałam się jednak, że tak szybko będą się chcieli ze mną spotkać i to w moim gabinecie. Nie wiedziałam wtedy co robić. W końcu nie mam dostatecznie dużo krzeseł żeby pomieścić i ich i swoich pracowników. Musiałabym dać im wolne, a i tak nie wyglądałoby to dobrze. Jak się jednak okazało możliwy jest wynajem mebli biurowych. Nie spodziewałam się tego. To było jednak dla mnie zbawienie. Szybko się skontaktowałam z firmą, żeby zamówić do swojej małej sali konferencyjnej ładny duży stół i kilka biurowych krzeseł. Mogłam sobie wybrać modele z ich katalogu. To mnie uratowało. Nie musiałam się nawet martwić o transport, bo sami przywieźli, a potem zabrali z powrotem całe wyposażenie.

Ja miałam miejsce na przeprowadzenie rozmów, a przedstawiciele byli zadowoleni z mojej obsługi. Nie musiałam też kupować nowych mebli, ani wydawać dużej ilości gotówki, co pozwoliło mi na oszczędności. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy.  

 

Więcej informacji http://www.krusel-office.pl