Wygodna klasyka, czyli warto nosić t-shirty w paski

Warto popracować nad przemianą

Wygodna klasyka, czyli warto nosić t-shirty w paski

25 lipca 2021 Moda 0

Są ubrania, które muszą znaleźć się w każdej szafie. Niezależnie, czy chcemy być eleganckie jak Francuzki, czy też zależy nam na korzyściach wynikających z posiadania szafy kapsułowej musimy mieć dobrze dopasowane dżinsy oraz wygodny t-shirt w paski, w których zadamy szyku na co dzień.

T-shirt w paski możemy nosić codziennie

t shirty damskie w paskiBiały longsleeve czy t-shirt w charakterystyczne, granatowe paski zawdzięczamy Coco Chanel, która przysłużyła się kobiecemu komfortowi nie tylko poprzez wprowadzenie spodni i usunięcie ciężkich gorsetów. Bluzki w paski stały się wizytówką Gabrieli, która podpatrzyła je u weneckich gondolierów i przeniosła do kobiecej garderoby, w której dramatycznie brakowało ubioru odpowiedniego do cieszenia się wakacjami na jachtach na Lazurowym Wybrzeżu. Współcześnie t shirty damskie w paski są bazą w szafach współczesnych elegantek, które poszukują wygodnych, ale stylowych rozwiązań dla swojego aktywnego trybu życia. W sklepach z łatwością można znaleźć klasyczne t-shirty, jak i szyte z cieplejszych materiałów bluzy oversize, które są równie szykowne, ale wnoszą powiew świeżości do naszej garderoby. Z racji jasnych barw t-shirty w paski doskonale sprawdzają się podczas wakacyjnych wyjazdów, kiedy zależy nam na wygodzie oraz eleganckim wyglądzie. Dodatkowo, poziome paski w stylu Chanel doskonale wyszczuplają i pomagają wyglądać na zdjęciach jak szafiarka na urlopie bez efektu fashion victim.

Warto pamiętać, że mając w szafie dwa lub trzy dobre jakościowo t-shirty damskie w paski możemy z łatwością stworzyć elegancką stylizację, która sprawdzi się w wielu zwykłych sytuacjach. Taka klasyka elegancji sprawdzi się przy wyjściu do urzędu, zakupów czy po dodaniu odpowiednich dodatków, podczas luźnego spotkania ze znajomymi.