Wybieramy się z mężem do spa

Warto popracować nad przemianą

Wybieramy się z mężem do spa

27 lutego 2017 Turystyka 0

Wczoraj mój mąż mnie zaskoczył. Sam zaproponował nam wyjazd na mazury do hotelu, w którym spędzaliśmy czas po ślubie. Bardzo miło wspominamy ten okres. Byliśmy bardzo szczęśliwi co się z resztą utrzymuje do dzisiaj. Muszę przyznać, że bardzo dobrze się dobraliśmy i chętnie spędzamy razem czas.

Jadę do spa na mazurach

najlepsze spa na mazurachMąż powiedział, że wszystko już jest ustalone z hotelem. Mamy zarezerwowany nawet ten sam pokój, w którym byliśmy zaraz po ślubie. Podobno spa miało remont generalny i teraz cały hotel jest odświeżony i bardzo luksusowy. Moja przełożona bez problemu dała mi tydzień urlopu. Będę mogła w końcu sobie odpocząć i nabrać sił na kolejne zlecenia. Mąż stwierdził, że wspólne wyjazdy powinniśmy w miarę możliwości organizować nie tylko w wakacje ale także w trakcie roku. Powinniśmy spędzać więcej czasu razem. Najlepsze spa na mazurach na pewno pomoże nam w odpoczynku i nabraniu sił. Spa oferuje także dodatkowe zabiegi dla par, z których będziemy mogli skorzystać. Już nie mogę doczekać się naszego wyjazdu. Już jestem nawet spakowana. dzisiaj kończyłam wcześniej pracę i od razu wzięłam się na pakowanie moich rzeczy. Mąż miał się zapakować po swoim powrocie z pracy. Jutro rano wyjeżdżamy i chcemy wyruszyć zaraz po śniadaniu. Najlepsze spa na mazurach bardzo miło wspominamy z naszego poprzedniego pobytu. mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Mamy ze sobą aparat zamierzamy ponownie robić sporo zdjęć żeby mieć piękną pamiątkę.

Nasz tygodniowy pobyt był bardzo udany. Odpoczęłam i zrelaksowałam się. Chodziłam do kosmetyczki i zwiedzaliśmy miasta, w których do tej pory nie byliśmy. Na pewno będziemy nie raz jeszcze odwiedzać ten hotel. Został ładnie odnowiony i teraz jest jeszcze bardziej funkcjonalny. Hotel jest godny polecenia.