Wybieram w sklepie gry planszowe dla pracowników

Warto popracować nad przemianą

Wybieram w sklepie gry planszowe dla pracowników

3 lutego 2017 Rozrywka 0
sklep z grami planszowymi

Pracuję w firmie call center i ostatnio szef wprowadził nagrody dla najlepszych konsultantów. Ci, którzy osiągną najwyższe wyniki sprzedażowe będą otrzymywać nagrody. Odpowiadam za załatwianie tego typu spraw i od razu zabrałam się do działania.

Nagroda ze sklepu z grami planszowymi

sklep z grami planszowymiUznałam, że najlepszą formą nagrody będzie gra planszowa albo jakieś łamigłówki. Nagrody są przewidziane dla trzech najlepszych konsultantów. Postanowiłam, że znajdę jakiś tani sklep z grami planszowymi, gdzie złożę zamówienie. Przeszukałam internet i znalazłam świetny sklep online, gdzie dostępne są tanie gry karciane i nawet znalazłam kilka fajnych gier. Zadzwoniłam do tego sklepu, by upewnić się, że dostanę fakturę po czym zabrałam się za zamówienie. Wybrałam dwie fajne gry planszowe oraz ciekawe łamigłówki. Do tego dorzucimy jakieś słodycze i na pewno konsultant, który będzie najlepszy w danym miesiącu to się ucieszy z takiej nagrody. Gry planszowe, które wybrałam w tym sklepie internetowym nie były drogie, jednak zakup musiałam uprzednio potwierdzić z szefem. Powiedziałam mu, że znalazłam rekomendowany sklep z grami planszowymi i uważam, że gry planszowe są świetna nagrodą za wyniki. Szef przejrzał dokładnie moje zamówienie po czym potwierdził, że mam zakupić wybrane gry planszowe dla naszych pracowników. Do ogłoszenia wyników jest ponad tydzień czasu, ale zamówienie złożyłam od razu, żeby mieć pewność, że wszystkie gry planszowe dotrą do naszej firmy na czas. Kiedy dostawca przywiózł gry planszowe to była również załączona faktura, którą od razu zaniosłam do działu księgowości.

Jesteśmy przygotowani na ogłoszenie wyników. Oczywiście nasi pracownicy nie mają o niczym pojęcia i będzie to dla nich niespodzianka. To pierwsza tego typu akcja, którą będziemy powtarzać co miesiąc. Fajny pomysł.