Własne pieczątki

Warto popracować nad przemianą

Własne pieczątki

22 września 2016 Biznes 0
pieczątki

W niedawnym czasie założyłem swoje własne przedsiębiorstwo. Przedsiębiorstwo to założyłem w pięknym Polskim mieście znajdującym się na południu, a konkretnie mieście które zapewne każdy zna, a jest nim Kraków. Moje przedsiębiorstwo nie należy do dużych, dopiero niedawno je otworzyłem, także mam czas na to, żeby jeszcze tą swoją firmę rozwinąć.

Czym dokładnie się zajmuję?

pieczątkiTa moja firma zajmuje się handlem samochodami z zagranicy. Ludzie po prostu składają zamówienia, a my je w tej mojej firmie realizujemy. Na razie firma jest mała, ponieważ działamy, jak już wspomniałem dopiero od niedawna, jednakże kilka zamówień już mamy. Zrobiłem już firmowe wizytówki, jeszcze planuję sobie zrobić pieczątki firmowe. Byłem nawet już w drukarni, której właściciel powiedział mi, że sam zajmie się tym, żeby te moje pieczątki zostały zrobione, jak najlepiej tylko się da i powiedział, że jak wezmę dziesięć pieczątek, to grawerowanie będzie za darmo, także myślę, że właśnie na początek na te dziesięć pieczątek się zdecyduję, ponieważ ich większa ilość zdecydowanie póki co mi nie jest potrzebna. Jakoś krok po kroku staram się, żeby ta firma moja stała się znana wielu ludziom, ponieważ jak na razie jest ona znana tylko ludziom nielicznym. Myślę jednak, że te kilka zamówień, które póki co mają to jest można powiedzieć, że dobry start. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej, ponieważ nie ukrywam, że w rozkręcenie tego mojego biznesu włożyłem nie tylko dużo pieniędzy, ale i czasu, który przecież jest bardzo cenny.

Staram się bardzo rozreklamować jakoś tą firmę, kilku znajomych mi w tym pomaga, za co jestem im bardzo, ale to bardzo wdzięczny, bo bez nich byłoby dużo, ale to dużo ciężej. Jestem jednak dobrej myśli i mam nadzieję, że z dnia na dzień zleceń będzie coraz to więcej.

Czytaj więcej na: prografik.pl