Wieczór kawalerski podobał się gościom

Warto popracować nad przemianą

Wieczór kawalerski podobał się gościom

19 listopada 2019 Rozrywka i gadżety 0

Moja dalsza znajoma poprosiła mnie o pomoc. Jej brat niedługo bierze ślub i pomyślała o wieczorze kawalerskim. Zajmuję się takimi rzeczami od kilku miesięcy. Zrezygnowałam z  pracy w korporacji i zaczęłam sama kreować swoją przyszłość. Stwierdziłam, że praca na etacie nie jest dla mnie. Lubię niezależność i chciałam sama dla siebie i na siebie pracować. Sama decydować i tak dalej.

Zorganizowany wieczór podobał się Andrzejowi

niezapomniane wieczory kawalerskie w łodziPostanowiłam organizować imprezy ze względu na to, że byłam w tym dobra. Organizowałam, śluby, wesela, imprezy firmowe a także wieczory panieńskie i kawalerskie. Ostatni wieczór panieński organizowałam siostrze i na nim była też Karolina, z którą kiedyś uczyłyśmy się razem w szkole. Jej brat niedługo będzie miał ślub i chłopacy chcieli zorganizować mu wieczór kawalerski. Ona zaproponowała im moje usługi bo chciała żeby brata wieczór kawalerski był wyśmienity i urządzony z klasą. Podjęłam się tego wyzwania. Znajoma powiedziała co brat lubi i co chłopacy chcieli mu zorganizować. Postanowiłam zaproponować też coś od siebie i wyszedł całkiem fajny plan. Niezapomniane wieczory kawalerskie w łodzi są ważne. Można ten wieczór spędzić w fajnym towarzystwie bawiąc się przy fajnych klimatach muzycznych lub robić inne rzeczy nie koniecznie na imprezie. Ja zaproponowałam ściankę wspinaczkową bo Andrzej uwielbiał góry. Rywalizacja dla facetów jest bardzo ważna. Później chłopacy pojechali na fajną kolację i dopiero później na imprezę ale to już bawili się sami.

Andrzej podziękował mi za załatwienie wszystkich formalności. Dla mnie to prosta sprawa. W wielu lokalach, klubach i miejscach mam już wypracowane znajomości bo często coś organizuję więc mogę też liczyć na zniżki i dobre terminy.Cieszę się, że zaryzykowałam i postawiłam na siebie. Jestem spełniona.