Wesele z małym dzieckiem

Warto popracować nad przemianą

Wesele z małym dzieckiem

14 czerwca 2018 Moda 0

 

Niedawno urodziłaś dziecko i jesteś szczęśliwą mamą, która nie widzi świata poza swoim maleństwem. Zdarzają się jednak takie sytuacje, kiedy macierzyństwo nie powinno stać na drodze życia towarzyskiego rodziców. Kto powiedział, że z kilkumiesięcznym dzieciątkiem nie można wyjść do restauracji, na spotkanie ze znajomymi albo na wesele. Grunt to dobra organizacja.

Sukieneczka na wesele dla małej gwiazdeczki

sukienki dla dziewczynek na weseleJeżeli twoim maleństwem jest śliczna córeczka to w momencie otrzymania zaproszenia w wyobraźni już wyobrażasz sobie piękne sukienki dla dziewczynek na wesele. Wybór istotnie jest przeogromny. Mogą to być skromne bawełniane sukieneczki, lub miniaturowe wersje dorosłych sukni balowych. Jeżeli chodzi o kolorystykę to mogą być pastelowe i w zdecydowanych kolorach. Zdecydowanie doradzałabym wybór koloru pasującego do karnacji dziecka. Oczywiście błękitnooka blondynka będzie lepiej wyglądała w pastelowych barwach, natomiast śniada dziewczynka z ciemnymi włosami w zdecydowanych kolorach. Oczywiście dzieci obowiązuje podobna etykieta jak dorosłych – biel nosi tylko panna młoda. Jeżeli chodzi o materiał zalecałabym odrobinę zdrowego rozsądku ponieważ w sztywnych materiałach, czy drapiących koronkach niemowlę może nie czuć się komfortowo. W tym przypadku niezadowolone dziecko będzie marudne i może nam popsuć zabawę. Zwłaszcza w letnie dni lepiej postawić na naturalne materiały takie jak bawełna. Sukienka nie musi być bardzo strojna.

Jeżeli odpowiednio dobierzemy kreację dla naszej małej gwiazdeczki wesele będzie miłą odmianą od codziennej rutyny. Dziecko z pewnością nawiąże nowe znajomości i zdobędzie nowe doświadczenia, a młoda mama spotka się z ludźmi, których dawno nie widziała i będzie mogła porozmawiać o czymś innym niż pielęgnacja nowo narodzonego dziecka, co z pewnością wniesie odrobinę świeżości do jej małego świata.