We wrocławski sklepach pojawią nowe kasy fiskalne

Warto popracować nad przemianą

We wrocławski sklepach pojawią nowe kasy fiskalne

6 marca 2017 Handel 0

Miesiąc temu miasto Wrocław odwiedziła reprezentacja firmy, która chce przeprowadzić wymianę sprzętu w wybranych sklepach. Akcja przeprowadzana jest w ramach projektu promującego firmę. Jakiś czas temu ogłoszono konkurs dla polskich miast przeprowadzany przez amerykańską firmę. I Wrocław jest właśnie jego zwycięzcą. 

Promocja firmy produkującej kasy i wagi sklepowe

wagi sklepowe wrocławJakiś czas temu ogłoszono konkurs dla miast. Zwycięstwo wiązało się z tym, że prestiżowa firma ze Stanów Zjednoczonych założy w tym miejscu swój oddział i da możliwość miejscowym sklepikarzom wymiany sprzętu po symbolicznych cenach. Bezdyskusyjnie wygrał Wrocław. Już ustalono, że hala produkcyjna powstanie na północnych obrzeżach miasta i zatrudniać będzie blisko półtora tysiąca pracowników. Zanim jednak to się wydarzy, zakrojona na wielką skalę akcja promocyjna obejmować będzie blisko tysiąc mniejszych i większych sklepów. Wybrane losowo punkty dostaną darmowe kasy fiskalne i wagi sklepowe elektroniczne a pozostałe sklepy z Wrocławia będą miały możliwość skorzystania z blisko 80% zniżki. Zaraz obok hali produkcyjnej powstanie autoryzowany serwis kas fiskalnych Wrocław więc zyska potrójnie. Jak chodzi o możliwość skorzystania z akcji promocyjnej, zgłoszenia można składać do końca marca przez Internet , a wyniki zostaną ogłoszone w maju.

Zwycięstwo Wrocławia w konkursie ogłoszonym przez amerykańską firmę, dało ponad tysiąc nowych miejsc pracy. Handlowcy zyskają nowy, najwyższej jakości sprzęt za darmo lub prawie za darmo. Otworzy to na pewno oczy konkurencji i spowoduje większy rucha na rynku produkcji sprzętu sklepowego. Będzie to na pewno pozytywna sytuacja nie tylko dla polskiej gospodarki, ale przede wszystkim dla właścicieli firm, które korzystają z kas fiskalnych i elektronicznych wag.

Więcej na stronie http://wagi.wroc.pl