Warsztat wyposażony w praktyczny wózek

Warto popracować nad przemianą

Warsztat wyposażony w praktyczny wózek

29 sierpnia 2019 Przemysł 0

Warsztat był dla mnie wszystkim. Założyłem go samodzielnie i miałem dzięki temu sporo powodów do dumny. Nikt mi nie pomagał i do wszystkiego doszedłem sam. Owszem, nie posiadałem dużo sprzętu, ale dysponowałem wszystkim, co było mi niezbędne do wykonywania swojej pracy.

Posiadanie w warsztacie wózka mobilnego 

wózek warsztatowyNiedawno odwiedził mnie przyjaciel Rafał, który na stałe mieszkał za granicą. Pracował w warsztacie samochodowym i posiadał sporą wiedzę jak na zwykłego pracownika. Zasugerował mi, że powinienem zainwestować w mobilny wózek warsztatowy, który znacznie ułatwi mi pracę. Początkowo uważałem to za zbędne zwłaszcza, że nie miałem w planach wydawania żadnych pieniędzy. Rafał jednak uzasadnił mi dlaczego powinienem posiadać taki wózek i przytoczył wiele argumentów, z którymi nie byłem w stanie wygrać. Spotkanie zakończyło się w taki sposób, że od razu wybrałem się do hurtowni na zakupy. Wybrałem taki produkt, który polecił mi przyjaciel i dzięki temu byłem bardzo zadowolony. Wózek zdecydowanie ułatwiał mi pracę w warsztacie i szybko nawet zauważyłem, że dzięki niemu zaoszczędziłem też sporo czasu, ponieważ podczas pracy wszystko miałem pod ręką. Rada mojego przyjaciela była bardzo dobra, za co jeszcze wielokrotnie miałem okazję mu podziękować. Otworzyłem się na nowe rozwiązanie, które miało znaczący wpływ na jakość i tempo mojej pracy. Póki co, wystarczał mi jeden wózek, ale już w planach miałem nabycie kolejnego, gdyż rozwijałem działalność i świadczyłem więcej usług.

W wakacje Rafał zaprosił mnie do siebie i chętnie go odwiedziłem. Pokazał mi swoje miejsce pracy i dzięki temu mogłem u siebie w warsztacie wprowadzić dużo udogodnień, o których wcześniej nawet nie miałem pojęcia. Przyjaciel był zadowolony, że mógł mi pomóc.