W jakim mieście kupić willę

Warto popracować nad przemianą

W jakim mieście kupić willę

18 kwietnia 2018 Turystyka 0

 

Wygrałam na loterii niewyobrażalną sumę pieniędzy i to był dla mnie dosłownie szok. Dopóki nie odebrałam nagrody to nie wierzyłam, że właśnie mnie spotkało tyle szczęścia w życiu. Zamierzałam kupić sobie wielki dom i zamieszkać w jakimś pełnym atrakcji mieście. 

Zakup willi w mieście pełnym atrakcji

międzyzdroje willaZdecydowałam się na kupno willi. W końcu było mnie na to stać i nie chciałam mieszkać w jakimś zwykłym domu. Dzięki wysokiej wygranej moje wymagania wzrosły i szukałam jakiegoś fajnego miejsca. Nie wiedziałam gdzie się przeprowadzić, bo poza swoją wsią nie znałam innych miejsc a rzadko wyjeżdżałam. Udałam się pewnego razu do biura nieruchomości, bo liczyłam, że pośredniczka zaoferuje mi coś ciekawego. Kobieta, z którą rozmawiałam była bardzo zaangażowana w moje zlecenie i powiedziała, że jest dostępna na sprzedaż międzyzdroje willa, która jest usytuowana w najlepszej dzielnicy tego miasta. Było tam mnóstwo atrakcji i miasto cały rok tętniło życiem. Zdecydowałam się pojechać tam i obejrzeć willę. Zostałam w Międzyzdrojach przez tydzień, ponieważ chciałam mieć pewność, że miasto mi się spodoba. Było cudowne i od razu zdecydowałam się tam zamieszkać. Willa, którą pokazała mi pośredniczka nieruchomości była ogromna i na dodatek nowoczesna co mi się od razu spodobało. Za willę zapłaciłam gotówką co było zaskoczeniem dla pośredniczki, gdyż spodziewała się, że willę zamierzałam kupić na raty. Przeprowadziłam się do nowego miejsca przed wakacjami. Tam było cudownie.

Za pieniądze z wygranej loterii upiłam sobie jeszcze nowy samochód a resztę pieniędzy postanowiłam ulokować na koncie oszczędnościowym. Dzięki temu nie musiałam pracować i żyłam z odsetek, które były wysokie. W końcu miałam życie o jakim do tej pory mogłam tylko pomarzyć.