W jakim hotelu urządzić wesele?

Warto popracować nad przemianą

W jakim hotelu urządzić wesele?

17 maja 2020 Usługi 0

 

Zbliżał się mój wielki dzień. Dzień ślubu. Czas był taki, że byliśmy z narzeczonym w ferworze przygotowań do naszej uroczystości. Mieliśmy bardzo dużo rzeczy do przygotowania. Jedną z nich był wybór odpowiedniej sali weselnej. Planowaliśmy bardzo duże, huczne wesele, dlatego uznaliśmy, że najlepiej je będzie zorganizować w hotelu. Musieliśmy tylko znaleźć jakiś dobry i komfortowy.

W jakim hotelu w Łódzkim zorganizować wesele?

hotel na wesele ŁódzkiePoszukiwania odpowiedniego miejsca na naszą uroczystość rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: hotel na wesele Łódzkie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Okazało się, ze wiele hoteli w okolicy Łódzkiego zajmuje się organizacją takich imprez okolicznościowych. Szybko udało nam się jednak znaleźć ciekawy i polecany hotel. Miał on bardzo dobre opinie poprzednich klientów jeśli chodzi o organizacje wesel. Klienci zachwalali dużą przestronną salę jadalną oraz równie dużą salę taneczną. Sale te były w stanie pomieścić łącznie do 400 gości. Była to wystarczająca wielkość sali, biorąc pod uwagę liczbę naszych gości. Klienci pisali też o dobrej obsłudze oraz smacznym jedzeniu. Postanowiliśmy pojechać do tego hotelu i przyjrzeć się sali z bliska. Wcześniej zadzwoniliśmy i umówiliśmy się na spotkanie pytając przy okazji czy termin, który wybraliśmy na nasz ślub jest wolny. Nie było z tym problemu.

Jak się okazało sala była pięknie przystrojona, a w dodatku klimatyzowana i ciekawie zaaranżowana. Nie wahaliśmy się długo i od razu zarezerwowaliśmy ten hotel. Jak się już wkrótce okazało to było bardzo dobre miejsce na organizację wesela w Łódzkim. Jedzenie serwowane z kuchni było naprawdę przepyszne, a obsługa bardzo miła i fachowa. Nasi goście mogli również skorzystać z hotelowych pokoi, co było praktycznym rozwiązaniem.