Uzyskałam odpowiednie odszkodowania od lekarzy

Warto popracować nad przemianą

Uzyskałam odpowiednie odszkodowania od lekarzy

31 stycznia 2020 Prawo 0

 

Kilka lat temu miałam wypadek i rozległe złamanie nogi z przemieszczeniem. Dodatkowym pechem było to, że lekarz który operował moja nogę, źle ją poskładał. Musiałam przejść kolejną operację, a później bardzo długi proces rehabilitacji. W dodatku był on kosztowny. Do tej pory mam problemy z chodzeniem i trochę utykam. Postanowiłam uzyskać odszkodowanie od lekarza. 

Doznałam znacznego uszczerbku zdrowia

odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiuZebrałam całą swoją dokumentację medyczną. Od czasu wypadku nazbierało się tego całkiem sporo. Udałam się do prywatnej ubezpieczalni, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Zostałam tam poinformowana, że takie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, jest bardzo trudno osiągalne. Lekarz zawsze znajdzie jakiś argument na to, że postąpił słusznie. W dodatku konieczne będzie zbadanie mojej nogi przez powołanego przez sąd biegłego lekarza, aby stwierdził czy i jak duża jest wina lekarza mnie operującego. Poradziła mi, że sprawa i tak musiałaby trafić do sądu, więc najlepiej od razu udać się do odpowiedniego sądu i złożyć pozew. Wcześniej udałam się do prawnika, któremu dałam pełnomocnictwo do reprezentowania mnie jako stronę w procesie o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu spowodowany wadliwą diagnozą lekarską. Powiedział, że proces będzie trudny, ale przy odpowiednio przeprowadzonej sprawie odzyskam pieniądze za leczenie i rehabilitację.

Proces rzeczywiście nie był łatwy, ale udało mi się uzyskać odszkodowanie od lekarza, który popełnił błąd podczas operacji. W ramach odszkodowania dostałam również zwrot kosztów procesowych, dzięki czemu nie musiałam płacić za prawnika, który w moim imieniu wykonał w sądzie kawał dobrej roboty. Bez jego pomocy nie poradziłabym sobie z tak skomplikowaną sprawą sądową. Dzięki niemu lekarz został słusznie ukarany. 

Zapraszamy na https://www.eloodszkodowania.pl/ w celu uzyskania dokładniejszych informacji.