Usuwanie zarysowań na lakierze

Warto popracować nad przemianą

Usuwanie zarysowań na lakierze

16 listopada 2017 Motoryzacja 0

 

Po zimie robiłam generalny przegląd swojego samochodu. Sprzątałam jego wnętrze, myłam podwozie na myjce, byłam na okresowym przeglądzie. Wszystko wydawało mi się w najlepszym porządku. Samochód chodził bez zarzutu, tapicerka była czysta, wnętrze ładnie pachniało.

Usuwanie rys może być łatwe

usuwanie rys szczecinNiestety, przyjrzałam się także bliżej lakierowi samochodowymi. Na przednim zderzaku, błotnikach i na fragmencie drzwi zobaczyłam drobne zarysowania. Z daleka nie były one widoczne. Na pewno nie powstały podczas wypadku, czy gdzieś na parkingu. Raczej od poruszania się na drogach pełnych kamieni, soli drogowej, czy też po wizycie na automatycznej myjce. Nie były one głębokie, ale było ich sporo. Myślałam, że będzie konieczne lakierowanie samochodu. Jednak w ofercie jednego salonu samochodowego zobaczyłam usługę o nazwie usuwanie rys szczecin. Nie używało się żadnego lakieru, a jednie mocno polerowało samochód przy użyciu specjalnych maszyn i past oraz wosków. Widziałam galerię zdjęć i efekty faktycznie były niesamowite. Pojechałam autem do serwisu, żeby zapytać się, czy i na moim samochodzie można wykonać taką usługę. Okazało się, że jak najbardziej, polerowanie na rysy w moim przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ usługa mogła zostać wykonana na miejscu. Jej cena także była dla mnie do przyjęcia. Kiedy znowu zobaczyłam swoje auto to prawie go nie poznałam. Całe błyszczało się nawet bardziej niż samochody wyjeżdżające prosto z salonu. Nie wiedziałam, ze taki efekt można osiągnąć!

Jestem więcej niż zadowolona z efektu usługi usuwania rys i polerowania samochodu. Teraz już wiem jak przywrócić swojemu auto utracony blask i pozbyć się szpecących zarysowań. Na pewno jeszcze skorzystam z tej usługi jak zajdzie potrzeba.