Urocza pościel do łóżeczka

Warto popracować nad przemianą

Urocza pościel do łóżeczka

15 listopada 2017 Handel 0

Moja starsza siostra po roku starania o dziecko w końcu zaszła w ciąże i była to dla całej rodziny naprawdę wspaniała nowina. Kiedy siostra miała już wkrótce urodzić dziewczynkę i zostałam zaproszona na baby shower pomyślałam, że muszę kupić dla maleństwa fajny prezent. Postanowiłam kupić pościel do łóżeczka, kilka ślicznych sukienek i pluszowego zająca. 

Wybór pościeli do łóżeczek był ogromny

pościel do łóżeczka dla niemowlątJako, że nie nie znam się na dzieciach postanowiłam udać się do sklepu z ubraniami i gadżetami dla dzieci, który poleciła mi jedna ze znajomych, która ma już dwójkę dzieci. Muszę przyznać, że bardzo cieszę się, że trafiłam akurat do tego sklepu i na tak miłą sprzedawczynię. Kobieta dużo powiedziała mi o tym jaka powinna być dobra pościel do łóżeczka dla niemowląt i naprawdę bardzo pomogła mi w ostatecznym wyborze. Wybór wzorów pościeli był bardzo duży i naprawdę zdecydowanie się na jedną konkretną pościel zajęło mi sporo czasu. Pod uwagę, oprócz wyglądu pościeli, brałam też rzeczy, o których powiedziała mi sprzedawczyni. Wszystkie pościele, których dizajn mi się podobał dotykałam i sprawdzałam czy są odpowiednio miękkie oraz czy są solidnie wykonanie i staranie wykończone. Chciałabym być pewna, że pościel będzie wygodna dla malucha i nie podrażni jej skóry. Ostatecznie zdecydowałam się na uroczą jasną pościel w małe kwiatuszki w odcieniach różowego.

Myślę, że jak na moją zerową wiedzę o dzieciach spisałam się z wyborem prezentów całkiem nieźle. Widać, że siostra była zadowolona z rzeczy, które ze sobą przywiozłam i trafiłam w jej gust jeżeli chodzi o wygląd pościeli i ubrań dla jej przyszłego dziecka. Bardzo się z tego cieszę i nie mogę się już doczekać aż malutka przyjdzie na świat i stanę się pełnoprawną ciocią i matką chrzestną.