Upominek urodzinowy dla taty

Warto popracować nad przemianą

Upominek urodzinowy dla taty

19 maja 2017 Handel 0

Ostatnio moje myśli krążyły praktycznie cały czas wokół jednego tematu; już za tydzień miałam udać się do rodzinnego domu na obchody urodzin. Na co dzień mieszkam na Wyspach Brytyjskich, więc sposobność odwiedzenia znajomych miejsc zawsze jest miłą perspektywą, choć staram się to czynić regularnie. Jednak tym razem okazja była wyjątkowa i najpierw musiałam znaleźć odpowiedni prezent dla taty, który tego dnia był jubilatem.

Wyjątkowy prezent dla najbliższych osób 

prezent dla tatyNa początku może powinnam powiedzieć, że praktycznie od zawsze w rodzinie byłam postrzegana jako typowa „córeczka tatusia”. Nawet mama często tak się do mnie zwracała. Faktycznie, od zawsze mieliśmy lepszy kontakt i do dziś tak jest. Tata stanowi moją prawdziwą podporę i gdy mam z czymś problem zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Dlatego też upominek, który miałam mu podarować musiał być wyjątkowy. Jednak wiadomo jak to jest; gdy ktoś obchodzi 70 urodziny to czasem ciężko wpaść na coś szczególnie twórczego i oryginalnego. Tym razem jednak poważnie się zawzięłam i mój prezent dla taty miał być główną atrakcją tych urodzin. Ostatnio zauważyłam, że z wiekiem stał się on bardziej sentymentalny; częściej przegląda zdjęcia z młodości- zarówno swoje, jak i moje i brata. Lubi kiedy odwiedzają go starzy przyjaciele i chętnie spotyka się z nimi po to, by powspominać stare dobre czasy.

Jak byłam ostatnio w domu odkopałam w piwnicy stare kasety wideo, które zabrałam ze sobą, a także zeskanowałam wiele zdjęć z rodzinnych albumów. Kiedy filmy z kaset zostały zapisane na płytach przystąpiłam do realizacji jubileuszowego filmu dla taty, który w skrócie przedstawiałby różne momenty z dotychczasowego życia. Była to ciężka praca, ale jakże satysfakcjonująca. Rezultat był doskonały.