Tworzenie produktów z naturalnego szarego filcu

Warto popracować nad przemianą

Tworzenie produktów z naturalnego szarego filcu

6 lipca 2020 Budownictwo 0

Od kiedy spędzam więcej czasu w domu, wpadłam na pomysł, że będę próbować tworzyć różne rzeczy, stworzyć taką własną produkcję interesujących produktów, które mogą znaleźć uznanie wśród konsumentów. Chciałam znaleźć coś nowego, co może wyróżniać się wśród konkurencji. I postawiłam na produkty tworzone z filcu, który to pozwalał niemal na nieograniczoną kreatywność.

Produkcja artykułów z szarego filcu naturalnego

filc naturalny szaryKiedyś, jeszcze przed urodzeniem dzieci, lubiłam tworzyć coś ciekawego z jakichś niestandardowych materiałów. Mogły to być rzeczy codziennego użytku, ale zrobione w taki sposób, że zyskiwały od razu trochę dodatkowego uroku. Dużo czytałam i szukałam w internecie i w końcu postawiłam na filc naturalny szary. Jego prostota i wielofunkcyjność od razu do mnie przemówiły. Pozwalał mi on na bardzo dużą elastyczność co do tego, co tak naprawdę mogę stworzyć. Zaczęłam tworzyć z niego różnego rodzaju podkładki, od małych pod kubki, po większe na stoły czy biurka. Fajnie wyglądały też filcowane breloczki najróżniejszych kształtów, zależnie od tego, co akurat ktoś chciał uświadczyć. Początkowo były to właśnie takie prostsze rzeczy. W końcu zaczęłam nawet robić różnego rodzaju pojemniki z takiegoż tworzywa, nawet piórniki, czy specjalne organizery różnej wielkości. Ograniczała mnie jedynie moja własna wyobraźnia. Na szczęście z nią nigdy nie miałam żadnych problemów.

Taki mój mały biznesik bardzo szybko się rozrastał. Oczywiście nie do niebotycznych rozmiarów, bo wszystko robiłam sama i pewnego progu nie chciałam po prostu przekraczać. Jednak to mi wystarczało. Zainteresowanie nadal było, więc i cały czas miałam co robić. Cieszę się, że znalazłam tak ciekawe zastosowanie naturalnego filcu, co przecież tak oczywiste nie było.