Tani retusz fotografii

Warto popracować nad przemianą

Tani retusz fotografii

3 czerwca 2019 Fotografia 0

Nauką obsługi programów graficznych interesuję się już od gimnazjum. Bardzo spodobała mi się ta dziedzina i to z nią wiązałem swoje plany na przyszłość. Tak też się stało. Po liceum poszedłem na studia związane z grafiką, gdzie doskonaliłem swoje umiejętności obróbki fotografii. Na studiach też zacząłem dorabiać, retuszując przez Internet zdjęcia.

Mało kosztowny retusz zdjęć

niedrogie przerabianie zdjęć onlineZainteresowanie grafiką i retuszem zdjęć bardzo pomogło mi ukierunkować się na daną ścieżkę kariery. Nie miałem więc dylematu podobnego do tego, który dręczył moich znajomych, mianowicie: jaką obrać w życiu drogę? Ja od początku byłem ukierunkowany na pracę z programami graficznymi. W związku z tym, po liceum udałem się na studia związane właśnie z grafiką. Podczas nich postanowiłem sobie dorabiać. Nie mam zbyt dużo talentów i, prawdę mówiąc, nie nadawałem się do pracy w kawiarni jako kelner. Nie lubię też pracy fizycznej, więc ta branża również odpadała. Tym, co mnie zajmowało, było niedrogie przerabianie zdjęć online. Zgłaszało się do mnie wielu klientów. Dorobiłem się sporego portfolio, z którego do tej pory jestem bardzo zadowolony. Niezmiernie mnie cieszyło to, że ktoś jest w stanie mi zaufać i prosi mnie o pomoc przy retuszu fotografii. Praca ta dawała mi bardzo dużo satysfakcji. Mogę powiedzieć, że spełniałem się artystycznie. W przyszłości również zamierzam się tym zajmować. Kto wie, może otworzę własną działalność?

Retuszowanie zdjęć daje mi bardzo dużo przyjemności i satysfakcji. Lubię podejmować nowe wyzwania, dlatego też z dużym utęsknieniem czekam na nowych klientów. Nie mogę też narzekać na ilość zleceń. Jestem w stanie łączyć studia z zarabianiem pieniędzy, co szalenie mnie raduje. Mam nadzieję, że moje życie w przyszłości będzie wyglądało podobnie.