Szybkie taxi w trójmieście

Warto popracować nad przemianą

Szybkie taxi w trójmieście

29 lipca 2017 Transport 0

Co roku starałam się spędzać aktywnie urlop z moimi dziećmi. To było ważne, ponieważ był to czas w którym mogliśmy skupić się na sobie i odpocząć od natłoku codziennych obowiązków. Uważałam, że każdy potrzebował właśnie takiej chwili dla siebie.

Zamówiłam taxi aby zawieźć ciężkie walizki 

niedrogie taxi bagażowe w TrójmieścieTym razem zdecydowałam się na Sopot. Ta miejscowość od zawsze mi się podobała i lubiłam spędzać w niej czas. Na dodatek dobre połączenie do Gdyni oraz Gdańska sprawiało, że na prawdę były co robić. Zwłaszcza z małymi dziećmi, ponieważ nie chciałam całych dni spędzać na plaży. Zwiedzanie latarni morskich, oceanariów oraz rejsy statkami również mogły być dla nich ciekawą atrakcją. Do Sopotu jechaliśmy pociągiem. Jednak po wyjściu z wagonu musiałam zamówić jakieś niedrogie taxi bagażowe w Trójmieście. To była podstawa, ponieważ nie miałam własnego samochodu. Na dodatek pełne walizki z rzeczami dla mnie i dzieci trochę ważyły. Musiałam sobie z tym jakoś poradzić. Na szczęście taxi bagażowe przyjechało szybko i miły pan zawiózł nas pod wskazany adres. Dodatkowo z własnej woli pomógł zanieść ciężkie walizki o zostawił telefon gdy będziemy chcieli wracać. Byłam zaskoczona jego podejściem do klienta oraz bardzo wysoką kulturą osobistą. Bardzo ułatwił mi oraz dzieciom wspólne wakacje, ponieważ sama nie miałabym wystarczającej ilości energii. Od tamtej pory zaczęłam polecać wszystkim takie taxi bagażowe. One bardzo dużo mi ułatwiło, ponieważ zaoszczędziłam cenny czas i siłę.

Trójmiasto okazało się przyjaznym miejscem dla turystów i byłam z niego nie zwykle zadowolona. Oczywiście zatrzymałam wcześniej znaleziony numer, ponieważ za kilka dni musiałam pokonać taką samą drogę na stację. Na szczęście miałam jeszcze przed sobą perspektywę długiego pobytu nad morzem z dziećmi.