Szukałem odpowiedniego plafonu do łazienki

Warto popracować nad przemianą

Szukałem odpowiedniego plafonu do łazienki

10 lutego 2018 Dom i wnętrza 0

 

Mieszkanie może i miałem fajne, bo było duże i dobrze umeblowane. Nie do końca jednak byłem zadowolony a w szczególności nie podobała mi się łazienka. Była taka niemodna. Długo odkładałem pieniądze na jej remont, ponieważ chciałem to pomieszczenie całkowicie zmienić.

Wizyta w dużym sklepie z plafonami

plafon escadaWybrałem sobie wannę z hydromasażem i piękny marmurowy zlew. Nawet nie sądziłem jak długo będę szukał oświetlenia. Odwiedziłem wiele sklepów w mieście i nigdzie nie znalazłem czegoś interesującego. Szukałem oświetlenia nowoczesnego, ale takiego, którego nie miało wielu moich znajomych. W końcu znalazłem w gazecie reklamę nowo otwartego sklepu z oświetleniem i jeszcze tego samego dnia się tam wybrałem. Wybór był ogromny i dostępne tam były różne plafony a właśnie na takim oświetleniu do łazienki najbardziej mi zależało. Kiedy się rozglądałem po dostępnych modelach to w moje oko wpadł plafon escada i od razu wiedziałem, że to właśnie czegoś takiego szukałem. Plafon był kwadratowy i miał mnóstwo ledowych lampek. Ceny nie było podanej na tym produkcie i szybko poszedłem do obsługi klienta. Spisałem numer plafonu i poprosiłem o podanie ceny. Okazało się, że to była nowość i jeszcze ceny nie zdążyli wywiesić. Pracownik obsługi sprawdził w komputerze cenę plafonu i mi ją podał. Wróciłem na salę, żeby wziąć plafon, który mnie interesował. Kupiłem go bez wahania i wiedziałem, że idealnie będzie pasował do wystroju mojej łazienki. Montaż był banalnie prosty i sam wszystkim się zająłem.

Łazienka to po remoncie prezentowała się tak jak tego zawsze chciałem. Wszystko mi się w końcu podobało a mieszkanie stało się dla mnie wyjątkowe. Oświetlenie łazienki było bardzo dobre i chętnie tam spędzałem czas. Uwielbiałem długie kąpiele przy muzyce.