Szef zleca mi znalezienie firmy oferującej rekuperację

Warto popracować nad przemianą

Szef zleca mi znalezienie firmy oferującej rekuperację

10 stycznia 2017 Budownictwo 0
rekuperacja

W naszej firmie handlowej pracuję już prawie dziesięć lat. Jestem pracownikiem logistyki, ale mimo to szef często zleca mi jakieś prywatne sprawy do załatwienia. Ufa mi i wie, że zawsze znajdę dla niego najkorzystniejsze rozwiązanie.

Montaż rekuperacji łatwy do załatwienia

rekuperacjaOstatnio jak rozmawialiśmy to powiedział, że stawia dom niedaleko Poznania i zastanawia się nad rozwiązaniami, które pozwolą mu zaoszczędzić trochę pieniędzy. Pewnego razu z samego rana wpadł do mnie do biura i zapytał czy pomogę mu w poszukiwaniach firmy, której domeną jest rekuperacja wraz z montażem. Oczywiście chętnie się zgodziłam mu pomóc. Jest mało paczek obecnie wysyłanych i mam sporo wolnego czasu. Na początek dowiedziałam się czym jest ta cała rekuperacja oraz w jaki sposób jest wykonywany sprawny montaż rekuperacji w domu. Dzięki tym informacją na pewno będzie mi dużo łatwiej podejść do zadania, na które w zasadzie do nie miałam zbyt wiele czasu. Szefowi szalenie zależało na czasie a ja nie chciałam zawieść. Tak naprawdę to ta rekuperacja i mnie zainteresowała. Kiedy dowiedziałam się jakie oszczędności wchodzą w grę i jak wykonywany jest montaż to od razu pomyślałam o rodzicach. Kupili niedawno nowy dom i na pewno rekuperacja by im wyszła na dobre. Poszukam dla szefa jakiejś firmy i prześlę również namiary tacie, by mógł się ze wszystkim zapoznać. Poszukiwania nie były w ogóle trudne a w samym województwie wielkopolskim znalazłam mnóstwo firm. Oferowana w nich jest rekuperacja w bardzo atrakcyjnych cenach i montaż jest wliczony w cenę. Podzwoniłam w kilka miejsc i popytałam o wolne terminy.

Jedna Poznańska firma była wolna od zaraz i mieli naprawdę świetnie opinie. Zarezerwowałam od razu spotkanie dla szefa na następny dzień z samego rana. Poszłam do niego zaraz po rozmowie i o wszystkim poinformowałam.