Sylwester w mieście i sale konferencyjne

Warto popracować nad przemianą

Sylwester w mieście i sale konferencyjne

24 września 2016 Rozrywka 0
sale konferencyjne

Męczyły mnie już kolejne sylwestry w domu i powiedziałam sobie, że w tym roku zabieram mojego faceta na jakąś zabawę. Już w październiku musiałam się we wszystkim dobrze zorientować, bo potem mógłby być problem z miejscami.

Sale konferencyjne mają konkurencyjne ceny

sale konferencyjneZawsze marzył mi się sylwester nad morzem, więc uderzymy w trójmiasto tego roku. Nie wiem jeszcze, czy to będzie Gdańsk, czy jakieś inne miasto, no ale trzeba się nad tym pozastanawiać. Ciekawe, czy takie imprezy są drogie, czy trafi się jakaś znośna. Przeczytałam, że sala weselna zaprasza na hucznego sylwestra w Gdańsku. Wszystko już mają zorganizowane, i można już nawet poznać menu. Mają ściągany katering z jakiejś restauracji, i każdy może sobie zaznaczyć, co chciałby zjeść. To bardzo mi się spodobało, bo jak kiedyś byłam na sylwku to były tylko jakieś śledzie i ogórki, i potem mi to wszystko zaszkodziło. Nie była to dobra restauracja wtedy, więc miałam nadzieję, że teraz się to zmieni. Koleżanka poleciła mi też sprawdzić różne sale konferencyjne gdańsk, mówiąc, że tam też mają konkurencyjne ceny. Zastanawiałam się nad tym, bo to też może być ciekawe wyjście, ale skoro już znalazłam coś od razu z menu, to chyba na tym poprzestaniemy. Jak już restauracja jest załatwiona, i wiem, że będzie coś, co jest zjadliwe, to chyba nie chcę nic zmieniać. Dodatkowo dużo alkoholu przysługuję na osobę, a nie na parę. To też niezła zaleta, bo mój mąż to lubi sobie dać w palnik, a ja niezbyt, więc będzie mógł wypić to co moje. Nocleg też musimy jakiś sobie zapewnić, żeby procenty nam z krwi zeszły, i żeby nie jechać w środku nocy, bo to najgorsze co może być.

Setki pijanych kierowców, którzy myślą, że są w stanie prowadzić auta, a potem się słyszy w wiadomościach o kolizjach, i ilości ofiar. Więc wolimy na spokojnie sobie odespać to wszystko.