Świetny zabieg mikrodermabrazji

Warto popracować nad przemianą

Świetny zabieg mikrodermabrazji

26 grudnia 2017 Zdrowie i uroda 0

 

Przez długi czas walczyłam z trądzikiem. Moje problemy z cerą zaczęły się już w gimnazjum i wydawało mi się, że kiedy skończę dorastać moja skóra się poprawi. Niestety trądzik utrzymywał się na mojej skórze przez długi czas i dopiero po skończeniu studiów moja skóra nagle zaczęła się poprawiać. Być może pomogła zmiana leków i pielęgnacji. Teraz już wiem co jest dobre dla mojej skóry.

Zabieg mikrodermabrazji poprawił stan mojej skóry

zabieg mikrodermabrazji - ŁódźMimo, że na mojej twarzy nie pojawiają się już nowe pryszcze i zaskórniki to po dawnych niedoskonałościach pozostały na niej nierówności i małe blizny. Taki rzeczy nie da się pozbyć zwykłym peelingiem czy kremami. Zdecydowałam się więc na zabieg mikrodermabrazji, o którym słyszałam naprawdę dużo dobrego. Jeżeli chodzi zabieg mikrodermabrazji – Łódź ma bardzo dużo gabinetów kosmetycznych, które mają w swojej ofercie ten zabieg. Miałam więc w czym wybierać. Zdecydowałam się na gabinet kosmetyczny, w którym kiedyś robiłam sobie często zabiegi oczyszczające skórę i byłam zawsze zadowolona. Mikrodermabrazja polega na złuszczeniu naskórka i zewnętrznych warstw skóry, co jest idealnym zabiegiem dla mnie, ponieważ moja skóra jest właśnie najgorsza w jej zewnętrznych warstwach. Sam zabieg nie był w ogóle bolesny i jestem bardzo zadowolona z jego efektów. Moja skóra od razu po zabiegu wydawała się gładsza i ładniejsza, co pozytywnie mnie zaskoczyło.

Dzięki temu zabiegowi nie widać już tak bardzo blizn po trądziku, z którym kiedyś walczyłam. Podobało mi się w zabiegu to, że po chwili już w ogóle nie było widać, że miałam przed chwilą zabieg na twarz. Dzięki zabiegowi moja skóra nie ma już takich nierówności jak kiedyś, z czego jestem niesamowicie szczęśliwa. Jestem pewna, że niedługo znów pójdę na mikrodermabrazję by całkowicie pozbyć się blizn.