Strona dla aut zastępczych z OC sprawcy

Warto popracować nad przemianą

Strona dla aut zastępczych z OC sprawcy

13 września 2016 Technologie 0
auta zastępcze z oc sprawcy

A wczoraj oddałem do użytku stronę internetową jaką projektowałem dla kolejnego zleceniodawcy. Storna to taka internetowa wypożyczalnia busów. Można sobie zarezerwować samochód.

Łódzka firma ma auta zastępcze z OC sprawcy

auta zastępcze z oc sprawcyMają nawet auta zastępcze z OC sprawcy Łódź. Firma bardzo rzetelna trzeba przyznać, stworzenie dla nich strony było przyjemne, bo wiem, że firma daje mnóstwo możliwości klientom. Obsługuje głównie Łódź, a mówią, że to miasto posiada wiele samochodów, więc wszystko jest w porządku. Firma oferuje wynajem busów w Łodzi, a to fajna sprawa jak się organizuje wesele, czy większą imprezę. Można grupę ściągnąć do busa, taniej podobno jest i wygodniej jak w taksówce. Ciekawe jest też to, że oferują usługi dla innych firm. Polega na tym, że prowadzi wynajem samochodów dostawczych, więc można spokojnie przeprowadzić przeprowadzkę, zawieźć towar, jeżeli auto w firmie nawala. Mówię wam, taka firma w Łodzi to bardzo dobry pomysł. Dlatego bardzo się przykładałem do stworzenia tej strony. Bardzo długo projektowałem, od razu wysyłałem pierwsze strony właścicielowi, aby mógł ocenić ich stan i wygląd, oraz funkcjonalność. Był przekonany tylko do ostatniego wzoru. Mówił, że podoba mu się takie połączenie symbolu miasta Łódź z jego firmą, która oferuje wynajem aut dostawczych. Wszystko się doskonale ułożyło, zrobiłem im też prostego edytora, aby mogli też sami swobodnie wprowadzać zmiany, dodawać artykuły. Właściciel firmy powiedział mi, że na pewno poleci mnie swoim kolegom, którzy również potrzebują odświeżenia sobie stron internetowych.

Łódź to miasto możliwości, kto wie, może się kiedyś przeprowadzę, będę mógł otrzymać mnóstwo ciekawych propozycji jak będę na miejscu. Może też kiedyś skorzystam i wypożyczę auta zastępcze z OC sprawcy. Ale najpierw muszę zrobić prawko.