Sposoby na przekłucie uszu u dziecka

Warto popracować nad przemianą

Sposoby na przekłucie uszu u dziecka

29 czerwca 2019 Zdrowie i uroda 0

Chyba każda kobieta uwielbia błyskotki w postaci biżuterii. Już od najmłodszych lat małe dziewczynki podglądają swoje mamy i chcą je naśladować, często przesadnie obwieszając się biżuterią ze szkatułki należącej do rodzica. Aby sprawić radość małej dziewczynce i dać jej namiastkę dorosłości, można zdecydować się na przekłucie uszu w salonie.

Sposoby przekłuwania uszu

przekłuwanie uszu poznańWizyta u kosmetyczki lub profesjonalnego piercera z pewnością uraduje niejedną młodą damę, choć często dzieci nie zdają sobie sprawy, że podczas wykonania takiego zabiegu odczuwamy ból związany z przekłuciem tkanek. Dlatego przed wizytą w konkretnym miejscu warto odpowiednio dziecko przygotować i wybrać właściwe miejsce wykonania zabiegu. Jeśli chodzi o salony, gdzie wykonywane jest przekłuwanie uszu Poznań oferuje wiele takich miejsc. Chcąc wykonać zabieg u dziecka, lepiej sprawdzi się przekłuwanie specjalnym pistoletem, nie igłą, bowiem taki zabieg trwa zdecydowanie krócej, a jak wiadomo dzieci często bywają niecierpliwe. Ponadto, choć proces gojenia po zabiegu trwa dłużej, to jednak odczucie bólu jest zdecydowanie mniejsze i trwa dużo krócej w przypadku metody z użyciem pistoletu. Sprawdźmy także, czy dane miejsce dysponuje sprzętem, dzięki któremu możliwe jest dokonanie przekłucia obojga uszu jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyeliminujemy ryzyko próby ucieczki podejmowanej często przez dzieci po przekłuciu jednego ucha, a także zdecydowanie skrócimy całą procedurę wykonywania zabiegu. Jest to tez opcja zdecydowanie tańsza niż w przekłuwanie za pomocą specjalnych igieł.

Małe dziewczynki często chcą naśladować dorosłe kobiety i w tym celu podkradają biżuterię z maminych szkatułek. Aby sprawić radość każdej małej damie można zafundować jej zabieg przekłuwania uszu, a kolczyki staną się wówczas pierwszym własnym świecidełkiem. Zanim wybierzemy się do konkretnego salonu, sprawdźmy dokładnie ofertę danego miejsca.