Siostra chce kupić plac zabaw mojemu synowi

Warto popracować nad przemianą

Siostra chce kupić plac zabaw mojemu synowi

15 stycznia 2017 Rozrywka 0
place zabaw

Moja siostra postanowiła poprosić mnie o pomoc. Mój syn za miesiąc kończy siedem lat. Syn bardzo lubi bawić się na placach zabaw. Siostra często zabiera go na spacery i wie jak lubi się na nich bawić mój syn.

Place zabaw na zamówienie

place zabawPostanowiła mu kupić plac zabaw do ogrodu. Siostra ma bardzo dobra sytuacje finansową. Jest właścicielem firmy farmaceutycznej. Nasze finanse nie są aż tak dobre. Z resztą nigdy nie wpadłam na pomysł żeby zagospodarować swój ogród w ten sposób. Siostra mieszka w domu i w ogrodzie ostatnio zamontowała siłownie plenerowe, które polecił jej znajomy. Siłownie plenerowe zazwyczaj widziałam na różnych osiedlach. Nikt z moich znajomych nie ma takich sprzętów u siebie w domu. Siłownie zewnętrzne z tego co sprawdzałam na stornie różnych producentów są dosyć drogie. Siłownie plenerowe są jednak bardzo dobre żeby aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Siostra jest bardzo zadowolona z tego rozwiązania. Koszt nie był az taki wysoki a producent zapewnił jej darmowy montaż. Producent poza siłownią przygotowuje także place zabaw wykonane z drewna dla dzieci. Place zabaw mogą być przygotowywane na indywidualne zamówienia. Plac zabawę dla syna musiałby być dostosowany do jego wieku i umiejętności. Pomysł na pewno był bardzo dobry jednak wiem, że to będzie spory wydatek i chciałam siostrę przekonać, ze nie jest potrzebny aż tak duży wydatek. Siostra jednak nie dała się przekonać. Nie ma swoich dzieci i chce swoje pieniądze chociaż wydawać na jedynego chrześniaka. Powiedziała, że jutro da znać co ustaliła z producentem. Producent ma przygotować plac zabaw na przyszły tydzień. Specjalista przyjedzie w weekend i zamontuje cały plac zabaw.

Syn jeszcze o niczym nie wie. W sobotę siostra go zabierze do miasta i jak wrócą to już plac będzie stało zamontowane w ogrodzie.