Siłownia z treningami personalnymi

Warto popracować nad przemianą

Siłownia z treningami personalnymi

24 września 2016 Sport 0
trening personalny

Mieszkam na jednym z warszawskich osiedli, gdzie bardzo dużo się dzieje. Jakiś czas temu została u nas otworzona nowa siłownia i sale fitness, więc postanowiłem tam zajrzeć. Mam sporo czasu popołudniami, więc może zacznę chodzić na jakieś zajęcia czy ćwiczenia.

Interesuje mnie trening personalny

trening personalnyKiedy pojechałem na miejsce zobaczyłem, że przeprowadzany jest trening personalny, który bardzo mnie zainteresował. Pomieszczenie, w którym był trening personalny miało dużą szybę, przez którą mogłem się przyglądać. Zajęcia były interesujące. Był tam trener personalny, który dokładnie instruował swojego podopiecznego jak ma wykonywać ćwiczenia. Jak tak stałem i się przyglądałem to uświadomiłem sobie ile ćwiczeń wykonuję niepoprawnie! Ten trener osobisty doskonale znał się na rzeczy a jego trening personalny był naprawdę świetny. Kiedy tak stałem i się przyglądałem podszedł do mnie dobrze zbudowany mężczyzna i zapytał czy interesuje mnie tani trening personalny warszawa i chętnie mnie zapisze na zajęcia. Okazało się, że on też pracuje jako trener osobisty i od razu zdecydowałem, że chcę uczęszczać na takie zajęcia. Mój trening personalny będzie odbywał się w każdy wtorek a trener osobisty, który został mi przydzielony jest doskonały i wiem, że ćwiczenia, które będę miał na pewno pozwolą mi szybko zbudować wymarzoną sylwetkę. Dobrze, że poszedłem do tej siłowni, bo dzięki temu zacznę znowu ćwiczyć i nabiorę masy. Od zeszłego roku sporo schudłem i nie wyglądam tak korzystnie jak wcześniej.

Mój trening personalny będzie dopasowany do mojej budowy ciała a zbilansowana dieta dodatkowo pomoże w niedługim czasie osiągnąć postawione cele. Trener osobisty na pewno da mi wycisk, ale to bardzo dobrze, bo jestem zdeterminowany i na pewno będę sukcesywnie wykonywał wszystkie swoje ćwiczenia.