Serwis klimatyzacji z Krakowa

Warto popracować nad przemianą

Serwis klimatyzacji z Krakowa

18 listopada 2019 Dom 0

Kupiłam do domu dobrej jakości klimatyzację, która nie tylko chłodzi powietrze latem, ale także grzeje zimą. Moim zdaniem to lepsze rozwiązanie niż jakieś farelki, czy też kominki. Proste, wygodne i nie kosztuje nie wiadomo ile. W Krakowie był świetny sklep z klimatyzatorami.

Naprawa klimatyzacji domowej

serwis klimatyzacji krakówPrzez całe lato klimatyzacja działała bez zarzutu. Nawet w największy upał w domu miałam przyjemny chłodek. Wymieniałam także filtr powietrza, by nie osadzały się na nim grzyby i drobnoustroje. Przyszła jesień, a ja nie chciałam włączać jeszcze pieca, bo aż tak chlodno nie było. Przed zaśnięciem chciałam jednak nagrzać sobie w sypialni i nastąpiła awaria. Próbowałam włączyć klimatyzację z ciepłym nawiewem, ale się nie dało. Działało tylko chłodzenie. Szybko wyłączyłam klimę, a z rana zadzwoniłam po fachowców. Dobrze że niedaleko mnie był serwis klimatyzacji kraków. Przyjechało do mnie dwóch serwisantów, Marek i Darek. Jeden zajął się sprawdzaniem ustawień i częściowym demontażem klimy, a drugi zajmował się rzeczami mechanicznymi. Okazało się, że coś tam nie działało z przełącznikiem. Jak naciskałam pilota to coś nie przeskakiwało z trybu chłodzenia do ogrzewania i stąd problem. Potrzebna była wymiana jednej części, ale panowie mieli są ze sobą. Trochę się napracowali, ale grunt że działało. Potem znowu zamontowali klimatyzator i sprawdzili czy wszystko działa. Jako że naprawa nie była skomplikowana to zapłaciłam niewiele za robociznę, plus koszt części zamiennej.

Teraz znowu mogę cieszyć się klimatyzacją także w zimie. Jak jest zbyt chłodno, a chcę szybko nagrzać w pokoju to włączam ją na chwilę, nastawiam na dwadzieścia pięć stopni i gotowe. Sądzę, że to dobra opcja. Samo urządzenie nie było drogie, a ma bardzo wiele zalet.