Rozwój usług serwisu chłodniczego

Warto popracować nad przemianą

Rozwój usług serwisu chłodniczego

27 marca 2017 Maszyny i urządzenia 0

W Warszawie jest bardzo duża konkurencja w każdej dziedzinie i przyznają to zgodnie wszystkie osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Ja na spółkę z bratem prowadzę firmę oferującą usługi chłodnicze. Jednak od dwóch miesięcy można powiedzieć, że idzie dużo gorzej. Wpadliśmy jednak na pewien świetny moim zdaniem pomysł.

Usługi chłodnicze plus wszelkie naprawy urządzeń chłodniczych 

najlepsze chłodnictwo w WarszawieRzadko kiedy decydowaliśmy się na naprawy sprzętów, szczególnie takich które nie były przez nas zakładane. Wiadomo było, że w razie czego przychodzili producenci i mówili, że serwis jaki został wezwany był do niczego, chociaż wadliwe było założenie. Kto chce się przyznać do błędu? Logiczne, że nikt. Jednak razem z bratem stwierdziliśmy, że tak nie może być. Musimy podejmować rękawice. I jakby grom z jasnego nieba spadło do nas zlecenie od razu w sklepie, gdzie odbywaliśmy rozmowę. Nagle z lodówki, gdzie znajdowały się różnego rodzaju mrożonki zaczęła wydobywać się woda. Ekspedientka wpadła w panikę a my przedstawiliśmy się jako najlepsze chłodnictwo w Warszawie, które uratuje sytuację. Pobiegłem do samochodu po niezbędne narzędzia i od razu przystąpiliśmy do naprawy. Ekspedientka była nam bardzo wdzięczna za udzielenie pomocy i szybką diagnozę. Nie chcieliśmy mówić przy klientach, że lodówki były długo nierozmrażane i lód po prostu zaczął rozsadzać lodówkę. Poinformowaliśmy, że jeśli reszta lodówek jest w podobnym stanie zaraz będzie miała tu prawdziwy potop. Od tego rozpoczęła się dobra passa.

W sklepie było aktualnie wielu klientów, którzy doceniali naszą szybką interwencję i prosili nas o wizytówki oraz numery telefonu. Od tego czasu nie mamy dnia bez telefonu. A w sklepie na korkowej tablicy wisi duży reklamowy plakat. Nie mogło być lepiej.