Rozmawiam z klientem o aranżacji wnętrz

Warto popracować nad przemianą

Rozmawiam z klientem o aranżacji wnętrz

22 stycznia 2017 Usługi 0
aranżacja wnętrz

Monika wspominała mi już jakiś czas temu, że dała na mnie namiary do faceta, który jest zainteresowany współpracy. Nie wiedziałem kiedy pojawi się u mnie w biurze, ale sądziłem, że to będzie na dniach.

Aranżacja wnętrz to moja specjalność

aranżacja wnętrzKiedy wróciłem do Lublina z delegacji to się dowiedziałem, że był u nas jakiś facet i o mnie pytał. Ma się zjawić jeszcze za chwilę. Kiedy wszedłem do biura to ten facet przyszedł. Zapytał czy nasza pracownia aranżacji wnętrz przyjmuje zlecenia spoza Lublina, ponieważ ma świetną inwestycję i jest mu potrzebny doświadczony architekt wnętrz. Ja pracuję również poza terenem, tylko moi pracownicy są na miejscu i potwierdziłem, że taka współpraca jest możliwa. Mam wykonać dla niego projekty wnętrz w budynku zabytkowym, który zakupił w rozsądnej cenie. Powiedział, że konieczne jest projektowanie wnętrz, ponieważ na chwilę obecną nie ma pojęcia jak to wszystko ma wyglądać. Uspokoiłem go, że aranżacja wnętrz przez profesjonalistów w Lublinie jest moją specjalnością a pracowania aranżacji wnętrz, którą prowadzę wykonuje najlepsze projekty wnętrz w całym mieście. Pokazał mi zdjęcia, które wykonał kilka dni temu. Budynek mimo upływu lat był zachowany w bardzo dobrej kondycji i już wpadły mi do głowy różne projekty wnętrz dla tego miejsca. Omówiliśmy najważniejsze kwestie i postanowiliśmy pojechać na miejsce, żebym osobiście mógł zobaczyć ten budynek. To jest konieczne, jeżeli mam przeprowadzić projektowanie wnętrz w pełni profesjonalnie. Spodobał mi się ten facet. Jest dość konkretny i wie czego oczekuje. Moja pracownia aranżacji wnętrz wykona dla niego takie projekty wnętrz, że na pewno będzie zadowolony.

Cenię Monikę i skoro podesłała do mnie tego faceta, to zrobię wszystko, by sprostać jego oczekiwaniom. W piątek jedziemy oglądać ten budynek, żeby wszystko ocenić.