Rozkładanie ścianek wystawowych

Warto popracować nad przemianą

Rozkładanie ścianek wystawowych

11 listopada 2020 Usługi 0

Przedsiębiorstwa, które prezentują swoje produkty podczas targów specjalistycznych, korzystają z odpowiednich narzędzi umożliwiających odpowiednie przeprowadzenie takiego procesu. Należą do nich między innymi specjalne ścianki wystawowe. Obecnie najpopularniejsze modele wykorzystują metalowe stelaże i materiałowe okrycia. Dzięki temu ich rozkładanie przebiega bardzo sprawnie, a transportowanie jest łatwe.

Ścianki wystawowe z materiału

ścianki materiałoweSpecjalnie dla firm, które zajmują się wyrobem specjalistycznych produktów, tworzone są wygodne w użyciu rozwiązania wystawiennicze, które sprawdzają się bardzo dobrze na wszelkiego rodzaju targach. Należą do nich również ścianki materiałowe. Są one cenionym sposobem na zaznaczenie przestrzeni stoiska i nadanie jej estetycznego wyglądu. Przy tym stanowią też funkcjonalne narzędzie prezentacyjne. Rozkłada się je bardzo szybko, dzięki zastosowaniu metalowego stelażu, który dzięki odpowiedniemu mechanizmowi rozprostowuje się do pełnego wymiaru. Na niego naciąga się elastyczną tkaninę. Do najbardziej cenionych zalet tego rodzaju ścianek należy dowolność w projektowaniu ich powierzchni. Dostępne są w wielu kolorach, a dzięki nowoczesnym technikom druku na materiale, ich producenci są w stanie nanieść na nie każde logo i hasło reklamowe. Taki sposób demontażu umożliwia też stosowanie na zmianę ścianek z różnymi wzorami, co dodatkowo podnosi atrakcyjność stoiska.

Dla przedsiębiorców, którzy wystawiają swoje produkty na targach, konstruowane są komfortowe rozwiązania ułatwiające przeprowadzenie prezentacji. Należą do nich ścianki z materiału. Wykorzystują one metalowy rozkładany stelaż, na który naciągana jest elastyczna tkanina. Dzięki możliwości jej dowolnego zadrukowania stanowi estetyczny element stoiska. Można również stosować zamiennie kilka teł, co podnosi funkcjonalność całości.