Przepiękne staniki w dużych rozmiarach

Warto popracować nad przemianą

Przepiękne staniki w dużych rozmiarach

26 września 2017 Moda 0

Człowiek uczy się przez całe życie, nawet, kiedy na początku jest świecie przekonany, iż ścieżką którą dąży jest mu całkowicie znana. Od lat prowadzę swój biznes i ostatnio nauczyłam się tego, iż nie zawsze warto podążać za tym, co powszechnie uznawane jest za trend

Doskonała jakość biustonoszy w dużych rozmiarach

biustonosze duże rozmiarySwój sklep z bielizną otwarłam bardzo dawno temu i na ogół głównie skupiałam się na trendach w świecie bielizny. Kiedy modne były koronki, mój sklep obfitował głównie w koronkowy towar, zaś kiedy królowały biustonosze bez ramiączek, głównie takie można było znaleźć w moim sklepie. Dziś wiem, że nie zawsze warto podążać za trendami, a raczej skupić się na faktycznym zapotrzebowaniu rynku. Wielokrotnie byłam pytana przez klientki, czy występuje u mnie ich ulubiony krój biustonoszy, a ja zamiast takowe zamówić, po prostu odpowiadałam, że niestety mój sklep danych staników nie oferuje. Ostatnio dużo kobiet pytało mnie o biustonosze duże rozmiary, których nie posiadałam ze względu na to, iż większość kobiet posiada raczej średniego rozmiaru biust. Tym razem jednak postanowiłam posłuchać się klienteli i zamówiłam najróżniejsze rodzaje dużych biustonoszy, oraz niespotykane typy innych staników o jakie również bywałam pytana. Teraz wiem, że to był właśnie mój klucz do sukcesu ponieważ kiedy w końcu zamiast odpowiadać, że czegoś nie mam, miałam do zaoferowania danej klientce nie tylko biustonosze w szukanym przez nią rozmiarze, ale również wiele ich rodzajów, klientki chętniej wracały do mojego sklepu. Najlepiej zaczęły sprzedawać się biustonosze w dużych rozmiarach, co niesamowicie mnie zdziwiło, ponieważ pokazywało jasno, jak rzeczywistość kłóci się często z modą. Zaczęłam zatem zamawiać więcej staników w większych rozmiarach tak, aby i panie o obfitym biuście mogły u mnie znaleźć wszystko to, czego potrzebują.

Obecnie słucham się jedynie potrzeb moich klientek. Staram się także, aby bielizna która znajduje się u mnie w sklepie była zawsze najlepszej jakości. Jest to niezwykle ważne głownie właśnie w przypadku dużych rozmiarów biustonoszy, ponieważ taki biust niestety swoje waży i tylko najlepszej jakości staniki potrafią o niego zadbać najlepiej.