Projekt budowlany naszego domu

Warto popracować nad przemianą

Projekt budowlany naszego domu

5 stycznia 2018 Budownictwo 0

O przeprowadzce myśleliśmy z żoną już od dłuższego czasu. Nasz stary dom nie był duży, a my planowaliśmy powiększenie rodziny. Dlatego też zdecydowaliśmy się na budowę nowego, większego domu. W tym samym mieście, w którym dotąd mieszkaliśmy, czyli w Kielcach.

Szybko znaleźliśmy firmę, która zajęła się projektem budowlanym

projekty budowlane kielceZgłosiliśmy się więc do firmy, która zajmuje się projektami budowlanymi. Jeżeli chodzi o projekty budowlane Kielce mają naprawdę kilka ciekawych firm, które specjalizują się w tej dziedzinie. My wybraliśmy firmę, z której usług korzystali nasi przyjaciele oraz siostra mojej żony. Stwierdziliśmy, że najlepiej będzie właśnie zgłosić się do kogoś, kto jest już sprawdzony i będziemy mieli pewność, że jest to profesjonalna firma. Idąc na nasze pierwsze spotkanie z firmą właściwie nadal nie wiedzieliśmy czy chcemy kupić gotowy projekt budowlany domu czy postawić na projekt naszego domu tworzony od podstaw. Mój brat zasugerował mi wcześniej  aby zastanowić się nad przebudową naszego domu, ale szczerze mówiąc takie rozwiązanie mnie nie interesowało. Dlatego też kupiliśmy z żoną dużą działkę w Kielcach. Firma, którą wybraliśmy oprócz tego, że zajmowała się projektami budowlanymi i wznoszeniem konstrukcji to współpracowała też z architektami domów i wnętrz dzięki czemu zupełnie nie musieliśmy się przejmować zatrudnianiem różnych firm i ich współpracą. Wystarczyło zgłosić się do jednej firmy, która zajęła się wszystkim.

Firma, którą zatrudniliśmy spisała się dobrze. Konstrukcja naszego domu jest naprawdę przemyślana. Nie mieliśmy żadnych problemów żeby odpowiednie władze zatwierdziły projekty budowlane na naszej działce. Nasz nowy dom prezentuje się niesamowicie i w porównaniu z poprzednim domem jest o wiele większy i przede wszystkim mieszka się w nim wygodniej.