Profesjonalny przyśpieszacz wzrostu

Warto popracować nad przemianą

Profesjonalny przyśpieszacz wzrostu

15 grudnia 2020 Rolnictwo i hodowla 0

 

Rośliny same od siebie przeważnie nie prezentują się okazale, gdyż nie są regularnie pielęgnowane. Bez względu czy jest to krzew, kwiat czy drzewo, to poza wodą, żyzną glebą i słońcem, potrzebuje odpowiedniego wzmacniania.

Kiedy stosować przyśpieszacze wzrostu roślin?

przyspieszacz wzrostu roślinKażdy, kto ma w domu jakieś rośliny wie, że nie jest łatwo wyhodować pięknego kwiatka, ponieważ na to się składa wiele czynników. Przede wszystkim musi mieć dostęp do dziennego światła, wodę  żyzną glebę. Wbrew pozorom liczy się miejsce w jakim stoi kwiatek, ponieważ niektóre nie lubią bezpośrednich promieni słońca, a inne wręcz przeciwnie. Kolejną kwestią jest skuteczne zasilanie roślin, gdyż dzięki temu mogą wydać imponujące plony. Najczęściej w rolnictwie jest stosowany przyspieszacz wzrostu roślin, gdyż gwarantuje on znacznie lepsze rezultaty niż inne środki tego typu. Ponadto Biostymulatory są jako jedne z nielicznych całkowicie naturalne, przez co są bezpieczne dla roślin, ale i środowiska. Dzięki płynnej konsystencji łatwo się je aplikuje wprost do gleby lub niekiedy na liście. W składzie przyśpieszaczy możemy znaleźć całą listę aminokwasów, witamin i minerałów niezbędnych do rozwoju roślin. Naturalnym regulatorem wzrostu i rozwoju są fitohormony, które najczęściej pochodzą z alg morskich. Jak widać ich skład jest prawdziwą bombą witaminową, która błyskawicznie wzmacnia roślinę i sprawia, że jej rozwój nabiera tempa. Tego typu produkty należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta, czyli raz dziennie.

Nie tylko rolnicy, ale każdy kto posiada kwiaty w domu czy ogrodzie może korzystać z przyśpieszaczy wzrostu, gdyż są bezpieczne i skuteczne i dostaniemy je w każdym sklepie ogrodniczym. Przeważnie kosztują od dwudziestu do pięćdziesięciu złotych za butelkę.