Pracuję w firmie sprzątającej

Warto popracować nad przemianą

Pracuję w firmie sprzątającej

16 maja 2017 Usługi 0

Mój mąż kilka lat temu zmienił pracę i teraz jest zatrudniony u swojego znajomego. Kiedyś pracowali w jednej firmie, ale Janek założył swoją działalność i go do siebie ściągnął. Mąż jest sumiennym pracownikiem i dlatego tak bardzo mu na nim zależało.

Praca dla firmy sprzątającej jest bardzo opłacalna

firma sprzątająca wrocławFirma Jasia zatrudnia około dziesięciu pracowników i nie jest to duże przedsiębiorstwo. Kiedy przeszłam na emeryturę to się nieco nudziłam bez zajęcia. Mąż powiedział mi, że w ich firmie nie jest zatrudniona żadna firma sprzątająca wrocław i obiecał zapytać Jasia czy nie potrzebowałby sprzątaczki. Mogłabym tam jeździć na przykład dwa razy w tygodniu i sprzątać biuro szefa, łazienki i kuchnię. Pracy przy tym nie byłoby zbyt wiele a ja miałabym jakieś zajęcie. Mąż następnego dnia rozmawiał z Jasiem i ten przyznał, że kiedyś była wynajmowana firma sprzątająca wrocław, ale ma za mało pomieszczeń i zrezygnował z ich usług. Moja propozycja bardzo mu się spodobała i chętnie się ze mną spotkał. Omówiliśmy co dokładnie miałabym sprzątać i ile będę za to zarabiała. Kwota, którą mi zaoferował była dla mnie korzystna. Co więcej, będzie mi dawał dodatkowe pieniądze na środki czystości i nie będę musiała płacić za nic z własnej kieszeni. Teraz to aż chce mi się wstawać rano, ponieważ mam się czym zając. Praca w firmie mojego męża nie jest trudna i dobrze mi się tam pracuje. Jadę do firmy na godzinę czternastą i o osiemnastej wracam do domu razem z mężem. Wszystko jest na prawdę super a ja jestem szczęśliwa.

Koleżance się pochwaliłam swoim zajęciem i uznała, że za dwa dni pracy w tygodniu dostaję wyjątkowo duże pieniądze. Ostatnio nawet dostałam podwyżkę, ponieważ Janek jest bardzo zadowolony z mojej pracy i zdecydował się mnie nagrodzić.