Pracuję w sklepie z meblami do salonu

Warto popracować nad przemianą

Pracuję w sklepie z meblami do salonu

26 listopada 2016 Handel 0
meble do salonu

Pracuję w sklepie meblowym. Sklep współpracuje z najlepszymi producentami . Cenimy wysoką jakość mebli które oferujemy naszym klientom. Wiemy, że meble kuchenne, które są dobrej jakości kosztują więcej.

Meble do salonu w ofercie

meble do salonuNasi klienci zdają sobie z tego sprawę i doceniają nasze starania. Nowy sącz to miasto, w którym jest wiele sklepów meblowych. W każdym sklepie jednak meble nie zawsze są dobrej jakości. My stawiamy na najlepszych dostawców. Produkcja mebli musi być przeprowadzona według określonych standardów. Sprzedajemy meble kuchenne. Kuchnie są naszym głównym asortymentem. Stawiamy na kuchnie w klasycznych rozmiarach, które pasują do każdej kuchni. Kuchnia może być mniejsza lub większa. Mamy takie meble, które można dopasowywać według swojego uznania. Zapewniamy także klientom kuchnie na wymiar. Zazwyczaj kuchnie na wymiar cieszą się zainteresowaniem klientów, którzy posiadają domki lub małe mieszkania. Kuchnie na wymiar pozwalają urządzić ją według swoich potrzeb. Klient ma prawo zadecydować jakie szafki i półki znajdą się w kuchni. Kuchnie na wymiar są droższe i jest to spowodowane większą pracą, które trzeba włożyć w przygotowanie niestandardowych mebli. W ofercie mamy także meble do salonu i meble do pokoi dziecięcych. Wszystkie nasze meble są polecane przez specjalistów i posiadają wymagane atesty. Nie korzystamy ze sztucznych materiałów. Stawiamy na meble nowoczesne i funkcjonalne. Lubię moją pracę. Doceniam kontakt z klientami. Klienci nie pojawiają się codziennie. Są takie dni, ze nie przyjdzie nikt lub takie, że nie wiem w co ręce włożyć.

Od czasu do czasu dla naszych klientów przygotowujemy różne obniżki lub promocje. Obecnie meble kuchenne są tańsze o dziesięć procent. Każda promocja zapewnia nam większy ruch w interesie.

Mamy meble firmy InTER Styl z Nowego Sącza, ul. Magazynowa 7