Pracuję jako sprzedaca telefonów voip w firmie brata

Warto popracować nad przemianą

Pracuję jako sprzedaca telefonów voip w firmie brata

17 stycznia 2017 Handel 0
telefony voip

Mój brat sporo czasu i pieniędzy zainwestował w założenie własnego przedsiębiorstwa, ale zdecydowanie mu się to opłaciła. Na dzień dzisiejszy jest jednym z największych dostawców w kraju.

Telefony voip i inne marki

telefony voipSprzedaje telefony najlepszych marek i współpracuje z szanowanymi producentami. Brat oferuje takie marki jak gigaset czy też voip oraz naturalnie yealink. Brat jest szanowanym przedsiębiorcą i zawsze chciałem dla niego pracować. Zaraz jak skończyłem studia to zapytałem go, czy mógłbym niego sprzedawać telefony. Wiem, że brat ma komplet pracowników, ale miałem nadzieję, że coś dla mnie wymyśli. Brak powiedział mi, że potrzebny jest mu przedstawiciel handlowy, który będzie sprzedawał telefony klientom z innych regionów i zaoferował mi stanowisko przedstawiciela handlowego w swojej firmie. Ucieszyłem się bardzo, że będę sprzedawał dla niego telefony i uznałem, że dobrze zrobiłem idąc na kurs prawa jazdy. Bez tego praca przedstawiciela handlowego nie byłaby dla mnie osiągalna. Brat zaprosił mnie do swojego biura w poniedziałek z samego rana, ażeby wszystko dokładnie ze mną omówić. Dowiedziałem się jak mam sprzedawać telefony klientom oraz powiedział jakie są widełki cenowe i ile ewentualnie mogę zejść z ceny. Zniżka ceny jest możliwa gdy klient zamówi telefony w ilości większej jak sto sztuk. Dodatkowo mam oferować każdemu z klientów telefony bezprzewodowe, które brat sprzedaje od niedawna. Chce sprawdzić jakie zainteresowanie wzbudzają takie telefony bezprzewodowe u klientów.

Dzięki temu zdecyduje ostatecznie czy telefony bezprzewodowe również będzie sprzedawał na stałe. Otrzymałem samochód, laptopa i katalogi, gdzie są wszystkie telefony. Byłem przygotowany do pracy i chciałem być najlepszy. Zrobię wszystko, ażeby brat był ze mnie dumny.

Więcej znajdziesz na https://www.voip24sklep.pl