Pracuję w agencji pracy tymaczowej

Warto popracować nad przemianą

Pracuję w agencji pracy tymaczowej

9 lutego 2017 Usługi 0
agencja pracy tymczasowej

Zaraz po szkole rozglądałam się za pracą, ponieważ chciałam mieć już swoje pieniądze. Potrzeb mam sporo i nie chciałam od rodziców ciągle brać pieniędzy. U nas w Bydgoszczy są możliwości pracy i wiedziałam, że szybko coś znajdę.

Agencja pracy mnie zatrudniła

agencja pracy tymczasowej Od siostry dowiedziałam się, że jest u nas agencja pracy tymczasowej i poleciła mi, żebym tam się zgłosiła. Poszłam tam, żeby znaleźli mi jakiegoś pracodawcę, ale ostatecznie okazało się, że to właśnie ta rekomendowana przez wielu agencja pracy tymczasowej w Bydgoszczy zatrudniła mnie. Zrobiłam ogromne wrażenie na właścicielce, która stwierdziła, że idealnie się nadaję do tego, żeby u niej pracować. Odpowiadam za kontakty z ludźmi z zagranicy, którzy przyjeżdżają do naszego kraju, żeby zdobyć pracę. Zgłaszają się pracownicy ze wschodu, którym pomagam znaleźć pracę. Razem również piszemy podania o pracę oraz życiorysy. Kompleksowo wszystkim pomagam i przygotowuję ich do pracy w naszej pięknej Bydgoszczy. Najczęściej zgłaszają się do nas pracownicy z Ukrainy. Są to bardzo pracowici ludzie, którzy bardzo łatwo znajdują pracę w naszym mieście. Mam pod opieką każdego kandydata z zagranicy, który się do nas zgłosi. Nasza agencja pracy tymczasowej zajmuje się zagranicznymi kandydatami od niespełna roku, ale zgłaszają się do nas naprawdę liczni pracownicy z Ukrainy. Każdemu jestem w stanie pomóc i zaoferować mu zatrudnienie, które spełnia jego oczekiwania. Podejmuję również kontakty z przedsiębiorcami, których interesują pracownicy ze wschodu. Sami nawet się do nas zgłaszają po pomoc co zdecydowanie ułatwia nam pracę.

Nasza agencja pracy tymczasowej jest znana w całej Bydgoszczy, ponieważ potrafimy doskonale dopasować kandydata do potrzeb pracodawcy. Cieszę się, że pracuję w tym miejscu i mogę pomagać ludziom. To jest idealna praca dla mnie.