Potrzebowałem sosnowych drzwi drewnianych wewnętrznych

Warto popracować nad przemianą

Potrzebowałem sosnowych drzwi drewnianych wewnętrznych

26 kwietnia 2021 Dom 0

Kilka tygodni temu zakończyłem gruntowny remont swojego mieszkania. Po wymianie instalacji elektrycznej, hydraulicznej oraz gazowej i pomalowaniu ścian i ułożeniu podłóg byłem już na ostatniej prostej by móc od nowa tutaj zamieszkać. Pozostało jeszcze kilka rzeczy, które musiałem kupić takie jak osłony gniazdek, włączników światła i inne.

Poszukiwania sosnowych drewnianych drzwi wewnętrznych

drzwi wewnętrzne drewniane sosnoweZ tego całego zamieszania kompletnie zapomniałem, że na samym początku remontu obiecałem sobie, że również drzwi wewnętrzne zostaną wymienione. Bardzo lubię jasne meble i chciałem aby również drzwi miały taki jasny odcień. Obecnie zamontowane były kompletnym przeciwieństwem tego co chciałem mieć w swoim odnowionym mieszkaniu. Nie tracąc czasu udałem się do sklepu, z różnymi meblami oraz drzwiami. Na miejscu opisałem pracownikowi działu czego poszukuje i czego oczekuje od nowych drzwi. Ten uznał, że drzwi wewnętrzne drewniane sosnowe idealnie będą komponować się w moim wnętrzu. Poprowadził nas do alejki gdzie były tylko i wyłącznie tego typu produkty. Byłem zdziwiony, że aż tyle różnych wzorów i odcieni jest możliwe do wyprodukowania. Długo zastanawiałem się, które wybrać i po wysłuchaniu opinii sprzedawcy na temat prawie każdego dostępnego modelu w końcu podjąłem decyzję. Zadowolony uiściłem opłatę oraz zamówiłem dostarczenie do mieszkania, wraz z wniesieniem i zamontowaniem.

Po kilku dniach do mojego mieszkania przyjechała ekipa montażowa drzwi wraz z moim zakupem. Całość wymiany starych drzwi na nowe przebiegł bardzo sprawnie i bez większych problemów. Ekipa odkupiła również ode mnie stare drzwi, co było miłym akcentem do ich świetnie wykonanej pracy. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, teraz całe wnętrze mieszkania idealnie się uzupełnia.