Poszukiwania fajnego hotelu w Wiśle

Warto popracować nad przemianą

Poszukiwania fajnego hotelu w Wiśle

26 stycznia 2021 Turystyka 0

Zbliżały się ferie zimowe, dlatego jak co roku zaczęłam zastanawiać się gdzie spędzić ten czas razem z moją rodziną. Moi synowie oraz mąż są wielkimi miłośnikami sportów zimowych, a ja lubię wypoczywać w komfortowych warunkach, dlatego też musiałam poszukać miejsca, które będzie odpowiadać nam wszystkim.

Polecane hotele w Wiśle

hotel wisłaPewnego wieczora usadowiłam się wygodnie w fotelu i rozpoczęłam poszukiwania fajnego miejsca dla nas. Po pewnym czasie, razem z mężem doszłam do wniosku, że góry będą idealne na kilka dni szalonej zabawy. Wiedziałam już w jakim mieście się zatrzymamy, dlatego przyszedł czas na wynajęcie noclegu. Jeśli potrzebny jest dobry i komfortowy hotel Wisła niewątpliwie miała najwięcej do zaoferowania w tej kwestii. Wybrałam intersujący i wygodny hotel dla rodzin z dziećmi i zarezerwowałam kilkudniowy pobyt. Po przyjeździe na miejsce, od razu udaliśmy się do swoich pokoi. W pokoju naszych synów znajdowały się dwa jednoosobowe łóżka, duża szafa na ubrania, a także stolik z krzesłami i nowoczesny telewizor, co bardzo przypadło do gustu moim dzieciom. W naszym natomiast ulokowano ogromne łóżko małżeńskie, na którym położona dwa ręczniki zwinięte w rulony oraz słodkości na poduszkach. Na ścianie nad łóżkiem wisiał piękny obraz przedstawiający to wspaniałe, górskie miasto, a naprzeciwko powieszono telewizor z dostępem do wielu internetowych aplikacji. Ponadto, kolorystyka oraz wyposażenie pokoju było bardzo stonowane i niezwykle estetyczne. Łazienka również była funkcjonalna i bardzo ładnie urządzona. W hotelu panowała miła i sympatyczna atmosfera, a jego wyposażenie nawiązywało do bogatej kultury regionu. Podczas naszego pobytu korzystaliśmy także z restauracji hotelowej oraz strefy spa, w której spędzałam każdą wolną chwilę. W restauracji serwowano mnóstwo pyszności prosto od lokalnych dostawców, a w strefie spa korzystałam z relaksujących kąpieli i masaży. Gdy wyjeżdżaliśmy, dałam najwyższą ocenę w Internecie, ponieważ wygoda i komfort tego miejsca bardzo przypadła nam do gustu.

Tegoroczne ferie zimowe spędziliśmy całą rodziną w wyjątkowym miejscu. Miałam okazję korzystać z uroków strefy spa, a mój mąż i synowie spędzali większość czasu na stoku narciarskim. Miejsce, w którym się zatrzymaliśmy spełniło wszelkie nasze oczekiwania i potrzeby.