Porządny wieszak w przedpokoju

Warto popracować nad przemianą

Porządny wieszak w przedpokoju

16 czerwca 2018 Wyposażenie domu 0

Zdecydowałam się na wynajęcie mieszkania zaraz po tym jak znalazłam pracę. Chciałam się w końcu usamodzielnić, bo miałam już ponad dwadzieścia lat i nie chciałam więcej obciążać rodziców. Wynajęłam więc kawalerkę na tym samym osiedlu, by mieć blisko rodziców.

Wieszak z możliwością utrzymania dużej ilości ubrań

wieszaki do przedpokoju kuteMieszkanie było po remoncie i prezentowało się atrakcyjnie. Właściciel pozwolił mi wprowadzić zmiany, które miały mi ułatwić życie i nawet nie musiałam pytać go o zgodę. To mi bardzo odpowiadało, bo miałam kilka planów w zanadrzu. Przede wszystkim musiałam mieć wieszak na ubrania w przedpokoju, bo nie miałam gdzie trzymać kurtek. Nie zamierzałam za każdym razem przed wyjściem z domu iść do sypialni i tam z szafy wyciągać kurtkę. Najlepsze wieszaki do przedpokoju kute dostępne były w sklepie mojego kolegi. Nie raz mi o nich opowiadał i wiedziałam, że warto było do niego się przejść. Kolega kochał swoją pracę i mógł o niej opowiadać godzinami. Potrzebny był mi jeden porządny wieszak, który byłby w stanie udźwignąć masę ciężkich ubrań. Kurtki zimowe miałam dość ciężkie a poza tym miałam sporo odzieży wierzchniej. W zapasie posiadałam kilka płaszczy, kurteczek, kurtek czy kamizelek. Musiały więc one wisieć na porządnym wieszaku. W sklepie kolegi kupiłam odpowiedni wieszak, który oczywiście kolega mi zarekomendował. Wiedziałam, że świetnie się znał na wieszakach i całkowicie mu zaufałam. Brat mi zamontował wieszak w przedpokoju, bo sama tego nie umiałam zrobić.

Wyprowadzka dobrze mi zrobiła, ponieważ stałam się samodzielna. Początkowo chodziłam do rodziców na obiad, ale z czasem sama nauczyłam się gotować. Potrafiłam też oszczędzać pieniądze i płaciłam niewielkie rachunki za gaz czy prąd. Byłam z siebie bardzo zadowolona.