Pomagam cioci w otworzeniu hurtowni z ekogroszkiem

Warto popracować nad przemianą

Pomagam cioci w otworzeniu hurtowni z ekogroszkiem

15 kwietnia 2017 Handel 0

Moja ciocia prowadzi hurtownię. Ma bardzo wiele klientów. Ciocia współpracuje z klientami indywidualnymi a także z mniejszymi i większymi sklepami. Ciocia zatrudnia kilka osób i zapewnia im bardzo dobre warunki pracy i płacy. Cioci hurtownia jest znana na naszym lokalnym rynku. Ciocia zamierza wkrótce otworzyć kolejną hurtownię w Poznaniu.

Ciocia inwestuje w ekogroszek

ekogroszek workowany oferowany na śląskuCiocia postanowiła otworzyć drugą hurtownię ze względu na wielki popyt na ekogroszek. Kiedyś ekogroszek nie był tak bardzo znany. Od pewnego czasu jest bardzo popularny i coraz więcej osób go kupuje. Żeby używać ekogroszku trzeba mieć specjalny piec. Ciocia zamierza w nowej hurtowni w Poznaniu sprzedawać także piece, które będzie można zamówić z montażem. Planuje zatrudnić odpowiednią ekipę, która będzie miała bogata wiedze na ten temat. Ekogroszek workowany oferowany na śląsku ciocia zamawia od sprawdzonych dostawców. Postanowiłam pomóc cioci w rozkręceniu nowej hurtowni. Ciocia wie, że wielkopolskie bardzo się rozwija w ostatnim czasie i powstaje tam dużo nowych domków. Cioci zależy na hurtowni w tamtym miejscu bo deweloperzy i właściciel nowych domów chętniej wybierają ogrzewanie domu ekogroszkiem. Znalazłam dla cioci moim zdaniem idealny lokal, który będzie nadawał się na taką branżę. Ciocia musi mieć sporo miejsca na ekogroszek, który jest sprowadzany ze śląska. Ekogroszek ciocia sprzedaje w specjalnie zapakowanych workach. Worki z ekogroszkiem są idealnie zabezpieczone.

W przyszłym miesiącu startujemy z hurtownią. Zaproponowałam cioci, że poprowadzę jej nowa hurtownię w Poznaniu. Chętnie się tam przeprowadzę bo jest tam więcej szans dla młodych osób. Ciocia ma do mnie zaufanie a ja będę mogła się rozwijać w hurtowni. Mam nadzieję, ze ciocia będzie zadowolona z mojej pracy.