Polskie rusztowania najwyższej jakości

Warto popracować nad przemianą

Polskie rusztowania najwyższej jakości

25 lipca 2019 Budownictwo 0

Rusztowania są podstawowym sprzętem umożliwiającym wykonywanie prac budowlanych, remontowych i konserwacyjnych na wysokości. Przez lata przechodziły szereg przeobrażeń od drewnianych poprzez stalowe do współczesnych aluminiowych. Polska firma Drabex z Bydgoszczy oferuje bezpieczne i lekkie rusztowania wolnostojące i jezdne.

Rusztowania firmy Drabex

rusztowanie drabexEfektywne wykonywanie prac konserwacyjnych, remontowych i budowlanych zarówno wewnątrz budynków i w przestrzeni zewnętrznej jest możliwe dzięki modułowym, bardzo lekkim i trwałym rusztowaniom wykonanym z aluminium. Przedsiębiorstwo Drabex w oparciu o bardzo trwałe rury i kształtowniki wykonane z aluminium anodowanego wytwarza rusztowania wolnostojące, lekkie rusztowania jezdne składane w formie wież oraz jezdne rusztowania segmentowe. Duża ilość oferowanych przez Drabex modeli i rozwiązań zaspokoi oczekiwania wszystkich potencjalnych użytkowników. Proste wielofunkcyjne rusztowanie Drabex przeznaczone są do wykonywania wszelkich prac wewnętrznych zarówno przez użytkowników domowych i profesjonalistów (np. Model RD 100). Wyłącznie do profesjonalnego użytkowania przeznaczone są modele o wysokim zasięgu wysokości ( np. Model RA 1130). Są one przeznaczone do specjalistycznych prac wysokościowych. Wszystkie rusztowania firmy Drabex to gwarancja bezpiecznej pracy  dzięki spełnianiu bardzo rygorystycznej normy PN – EN 1004 standaryzującej parametry użytkowania oraz bezpieczeństwa. Wykonane z odpornego na utlenianie, zmienne warunki środowiska, anodowanego aluminium rusztowania zapewniają użytkowanie przez długie lata. Również bardzo dobra jakość wykonania wodoodpornych i antypoślizgowych podestów roboczych sprzyja wysokiej trwałości i bezpieczeństwu.

Wszyscy, którzy poszukują ekonomicznych, trwałych i bezpiecznych rozwiązań umożliwiających pracę na wysokości powinni zapoznać się ze szczegółową ofertą bydgoskiej firmy Drabex zamieszczoną na stronach internetowych. Jest to oferta wyróżniająca się bardzo szeroką gamą produktów o zróżnicowanej funkcjonalności i cenie.