Pierścionki z bursztynami

Warto popracować nad przemianą

Pierścionki z bursztynami

9 sierpnia 2017 Zdrowie i uroda 0

Uwielbiam wszelkie biżuteryjne wyroby. Każdy, kto mnie dobrze zna, potwierdzi te słowa. Jestem typową sroką, wszystko co się świeci przyciąga mój wzrok. Wystawy sklepów jubilerskich ciągle kuszą, żeby wejść i pooglądać te wszystkie cuda. Nie inaczej jest na wyjazdach. Podczas ostatniego urlopu nad polskim morzem, także zostałam skuszona kilkoma rzeczami.

Cena złotego pierścionka z bursztynowym oczkiem

złoty pierścionek z bursztynem cenaZłoto to jeden z cenniejszych kruszców. Bardzo lubię nosić złote kolczyki i naszyjniki – uważam, że dodają nawet najbardziej skromnej stylizacji elegancji. Złoto potrafi zwracać na siebie uwagę, dlatego zwykle nie przesadzam już z dodatkami czy makijażem. Wszystko musi być stonowane i z sobą pasować – zwłaszcza, że większa część dnia spędzam na kontaktach z klientami, jako pracownik banku. Tegoroczny urlop nad morzem był deszczowy, więc sporo czasu spędziłam przed komputerem, wyszukując biżuteryjne cuda, które chciałabym mieć. Grafika znajdująca się pod hasłem złoty pierścionek z bursztynem cena, po prostu mnie zachwyciła. Okazało się, że tam gdzie wypoczywam mieści się sklep z takimi wyrobami. Skusiłam się na piękny pierścionek w dobrej cenie z niewielkim oczkiem, oczywiście  z bursztynu. Kamień posiada jasnożółtą barwę i dobrze komponuje się z jasnymi, letnimi ubraniami. Sklep posiadał tylko ten jeden egzemplarz w moim rozmiarze, jednak z tego, co widziałam model cieszy się sporym zainteresowaniem. Odcień bursztynu przywodzi mi na myśl nadmorski piasek. Wykonanie jest solidne, a sam pierścionek nie rzuca się w oczy, o to mi zresztą chodziło.

Te wakacje wspominam bardzo dobrze. Zwłaszcza, że przywiozłam tak ładną pamiątkę, która będzie mi towarzyszyć każdego dnia. Wspomnienia to dobra rzecz, zwłaszcza te miłe. Dzięki mojej pamiątce za każdym razem będę miała do czego wracać.