Piękne żaluzje drewniane

Warto popracować nad przemianą

Piękne żaluzje drewniane

18 lutego 2020 Wyposażenie domu 0

Po generalnym remoncie w moim domu zdecydowałam się na zakup wielu nowych mebli oraz dodatków, chciałam, aby moje mieszkanie wyglądało tak, jak sobie już dawno wymarzyłam. Oczywiście kosztowało mnie wiele czasu, siły, jednak teraz mogę cieszyć się pięknym mieszkaniem. Zostało mi co prawdę jeszcze kilka drobiazgów do skończenia, jednak już widać dużą różnicę.

Mój salon z żaluzjami drewnianymi z Gdyni

żaluzje drewniane gdyniaOstatnio zaczęłam zastanawiać się jakie rolety, zasłony lub żaluzje wybrać. Przeglądałam wiele katalogów oraz propozycji na stronach internetowych, jednak do końca nic mnie nie przekonało. Chciałam, aby wybrane rolety lub żaluzje były bardzo delikatne, ale jednocześnie aby odznaczały się od okien i przede wszystkim, aby skutecznie ochraniały przed oślepiającym słońcem w słoneczne dni. Chociaż bardzo lubię słońce to jednak skutecznie uniemożliwia ono pracę na komputerze, oglądanie serialu na laptopie oraz dłuższy sen w sobotni poranek. Dlatego jak najszybciej chciałam zamontować rolety lub żaluzje w sypialniach oraz salonie. Po kilku godzinach zdecydowałam się na żaluzje drewniane Gdynia. Drewniane żaluzje okazały się doskonałym pomysłem, ponieważ doskonale prezentowały się na białych oknach i idealnie pasowały do całego mojego mieszkania wykończonego w bardzo naturalnych kolorach. Co jednak najważniejsze wybrane przeze mnie rolety drewniane doskonale osłaniają wszystkich domowników przed oślepiającym słońcem.

Wybrane przeze mnie drewniane rolety w moim mieszkaniu prezentują się doskonale, pasują zarówno do białych okien, jak i do całej aranżacji mojego salonu oraz sypialni. Dodatkowo skutecznie ochraniają przed słońcem oraz przed wzrokiem sąsiadów. mogę więc w pełni komfortowo czuć się w swoim mieszkaniu i oglądać ulubione seriale.