Piękna fototapeta, która odmieniła mój pokój

Warto popracować nad przemianą

Piękna fototapeta, która odmieniła mój pokój

10 maja 2018 Dom i wnętrza 0

Od jakiegoś czasu chodzi za mną myśl, aby coś zmienić w swoim pokoju. Nie chcę jednak w tej kwestii prosić rodziców o radę, ponieważ marzy mi się pokój, który będzie odzwierciedlał całkowicie moją osobę oraz moje zamiłowanie do fotografii.

Doskonałej jakości fototapeta na wymiar

nowoczesne fototapety na wymiar - tanioZmiana wystroju pokoju nie należy w moim przypadku do częstych. Nie tylko ze względu na brak pomysłów, ale również kwestie finansowe, jakie niesie ze sobą remont, a ten, jak wszyscy wiemy, niekoniecznie należy do najtańszych. Chciałam jednak za wszelką cenę coś zmienić w moim pokoju w taki sposób, aby odzwierciedlał on mój charakter. Ze względu na moją miłość do fotografii początkowo wpadłam na pomysł, aby przystroić swoimi fotkami jedną ze ścian, lecz obawiałam się, że może to wyglądać nieco chaotycznie. W internecie jednak zalazłam nowoczesne fototapety na wymiar – tanio i wtedy pomyślałam, że to może być rzeczywiście to, czego naprawdę szukam. Miałam w zanadrzu kilka zdjęć dużej rozdzielczości z których byłam dumna, więc postanowiłam, że zamiast zamawiać gotową fototapetę, zamówię taką wykonaną z mojego zdjęcia, tym bardziej, że firma którą znalazłam w sieci, oferowała tego typu usługę pozwalającą na stworzenie swojej własnej, indywidualnej fototapety na zamówienie. Ucieszyła mnie również możliwość kupna takiej fototapety na wymiar, bowiem dzięki tej opcji miałam pewność, że fototapeta doskonale wypełni całą moją ścianę.

Muszę przyznać, że byłam pod naprawdę wielkim wrażeniem jakości wykonania fototapety. Pomimo swoich ogromnych rozmiarów, zdjęcie na niej nie straciło nawet w małym procencie na jakości. Wciąż posiadało przepięknie nasycone kolory, oraz doskonały kontrast i wyglądało identycznie, jeśli nie lepiej, jak na matrycy dobrej jakości monitora na którym pracuję.