Panele szklane w kuchni

Warto popracować nad przemianą

Panele szklane w kuchni

6 września 2018 Wyposażenie domu 0

Moja przyjaciółka Joanna stwierdziła, że przeszedł na remont kuchni. Całkowicie chciała zmienić wystrój, więc zaczęła od wyboru mebli kuchennych. Wybrała nowoczesne białe z błyskiem, ponieważ odkąd pamiętam, marzyła o takich. Długo wahała się jakie płytki wybrać, ale kiedy usłyszała o szklanych panelach stwierdziła, że idealnie będą pasowały do jej nowego wnętrza.

Dlaczego warto wybrać panele z grafiką?

szklane panele z grafiką w WarszawiePrzede wszystkim w łatwy sposób można wyróżnić swoją kuchnię z tłumu. Szklane panele z grafiką w Warszawie można znaleźć w wielu miejscach, dzięki czemu zobaczycie tyle wzorów, że nie będziecie w stanie wybrać zbyt szybko. Warto jednak pochodzić i pomyśleć zanim zdecyduje się na jeden wybór. Panele szklane optycznie powiększają kuchnię oraz są łatwe w czyszczeniu, co również jest ważną informacją. Aby je wyczyścić wystarczy jedynie ściereczka i płyn do szyb, a nawet może być płyn do mycia naczyń Cena szklanych paneli z grafiką zależy od grubości szkła oraz tego czy ma być hartowane czy też nie. Dodatkowo istnieje opcja wykonania paneli szklanych z własną grafiką, musi być ona tylko w odpowiednich wymiarach. Moja przyjaciółka Joanna stwierdziła, że idealnie będą wyglądać pomiędzy wiszącymi szafkami kuchennymi a czarnym blatem kuchennym i miała rację. Ważną informacją jest również to, że są odporne na temperatury oraz wilgoć, dzięki czemu idealnie sprawdzą się między innymi w kuchni.

Warto także wiedzieć, że szklane panele są łatwe zarówno w czyszczeniu jak i montażu. Jest to bardzo fajna opcja, aby wyróżnić czy orzeźwić w interesujący sposób pomieszczenie. Dodatkowo szklane panele z grafiką można zastosować na blacie stołów. Szkło hartowane warto wybrać, jeśli chcielibyście, aby panele znalazły się na ścianie pomiędzy blatem a szafkami, ponieważ jest ono bardziej ochronne na urazy mechaniczne.